Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondolsz ránézésre erről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz ránézésre erről a két hölgyről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 12. 17:07
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nincs rajtuk. A sok vakolattól tűrhetőek egy menetre.
2011. jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Az én párom pl dolgozik, mint én és nem kell eltartani.:) Ne akarj már túl okos lenni.:)
2011. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Ja, minden nőt el kell tartani... OMG...
2011. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

lány vagyok és szerintem csinosak :)

20/L

2011. jan. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
100%
Szexre jók, de kapcsolatra nem. Az ilyen nőknek mindig magas elvárásaik vannak, külső, valamint anyagi helyzeted, és az sem elhanyagolható, hogy a barátnői elfogadjanak és úgy rángassanak mint ha egy kutya lennél, kivétel, ha olyan gazdag vagy, hogy félti a pénzt ami veled jár.
2011. jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Műnők, de legalább nem ízléstelenül azok.
2011. jan. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Nekem mindkettő megvolt! és egyik sem nagy szám:)
2011. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 sani.baba válasza:

sztem egyáltalán nem rosszbőr egyik se...és nem pasi vok =

tom h mit beszélek...(mert női szemmel nézem...)

viszont a sminkkel télleg nem ártana ovatosan bánni....

2011. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 Spaceman válasza:
Aranyosak, főleg a jobboldali. Lehet belőlük még top csaj, főleg ha annyi időt töltenének tanulással, mint most bulival. Ha marad a buli akkor legfeljebb dubajozás a jövő.
2011. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
41%

Szánalmas,hogy így leoltjátok Őket.Szerintem semmi baj azzal,hogy adnak magukra és eljárnak szórakozni.Még az öltözködésük sem ribis,nem tudom mi a gond.

A szőke kicsit nagyképűnek tünik,a fekete szerintem aranyos és szép.Kíváncsi vagyok akik azt írták semmire nem jók mit csinálnának ha egy száll tangába besétálna valamelyik a szobába...Szerintem köpni nyelni nem tudna.

Tisztelet a kivételnek!

21/L

2011. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!