Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért csinálta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért csinálta ezt? (alul)

Figyelt kérdés

Adott volt egy srác. Tök sokban hasonlítottunk ( ijesztő volt, hogy mennyire.) Aztán elkezdtünk találkozgatni, tök jól megvoltunk, keresett, stb. A 3. randi magasságában elcsattant néhány csók, de semmi több.

Aztán azóta nem keresett, sőt, másnap kérdeztem tőle msnen, hogy van-e baj, de azt mondta hogy nincs.

okot nem adtam rá hogy ezt tegye, szóval nem értem. Nem fáj már, csak egyszerűen az okát szeretném megérteni, hogy min kéne változtatnom. köszi 21L


2011. jan. 11. 21:49
 1/8 Tyler913 ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de az alapján,amit írtál,egyszerűen nem lehet megmondani,hogy mi lehet a baj.Simán előfordulhat,hogy csak más dolga volt a srácnak,de az is lehet,hogy az utolsó randin történt valami,ami miatt kiábrándult belőled.

Szerintem a legegyszerűbb,ha nem keresed.Ha valamit akar,majd úgy is ő hív Téged.Annyiból,amit leírtál,lehetetlen megmondani,hogy min kéne változtatnod,csak annyit tudok kínkeservesen leszűrni belőle, hogy talán önbizalomhiányod van.


23/F

2011. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Neem, ezek után már nem fogom keresni. Többek között olyan is volt, hogy megígérte hogy találkozunk, hív, hogy mikor, nem hívott, én hívtam később hogy most akkor mi van, és azt mondta hogy ő hívott csak nem vettem fel... (én meg hülye vagyok, a telefonom nem jelzett semmit:D )

Aki ilyet megcsinál mással, az nem kell. Legalább szólhatott volna basszus:D

2011. jan. 11. 22:11
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ különben :)
2011. jan. 11. 22:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Kb énis így jártam kb egy hónapja..csak én pasi vagyok..Az okot énsem értem,nekünk is maradtak el talik..stb..22f
2011. jan. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szinte pontosan ugyanez, csak pasi vagyok! Najó csók nemvolt... és én sem értem! És tudom, hogy nem fog sikerülni, de mégis, naponta gondolok rá, hogy megkérdezzem mi volt a baj?!
2011. jan. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én úgy vagyok vele, hogy nem érdemel meg az az ember, aki ilyet képes csinálni a másikkal. Mert az egy dolog h nem kellek neki, de legalább szólhatott volna.
2011. jan. 11. 22:48
 7/8 anonim ***** válasza:
ő hány éves?
2011. jan. 12. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
20
2011. jan. 12. 06:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!