Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálta ezt? (többi alul)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt? (többi alul)

Figyelt kérdés
Jártam egy sráccal többször felmentem hozzá és adtam neki a jeleket hogy le szeretnék vele feküdni ő azt mondta hogy túl korai. Ezt minden nap eljátszottuk. Eljött a hétvége külön mentünk bulizni ő megcsalt és lefeküdt egy lánnyal. Szerintetek velem miért nem? Barátaim szerint azért mert tényleg szeretett és nem akart kihasználni de ha így lett volna akkor nem csalt volna meg nem igaz? Szóval nem értem ott voltam és nem csinált semmit:S
2010. ápr. 7. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem mind1 ez már? örülj, h megszabadultál 1 ilyen alaktol.
2010. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hmm... ez fura:S Talán igen, az a legvalószínűbb, hogy téged tényleg szeretett. Vagy... nem kívánt eléggé... de tényleg nem tudom.:S
2010. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Üdv! Hát ez egy jó kérdés, de még talán azt tudom elképzelni , hogy még szűz volt és nem akart beégni vagy tudatlan lenni az első igazinál, ami már azzal csinál akit szeret. De ha szeretek valakit akkor inkább várok és vele fekszek le minthogy összeszedjek valakit míg arra várok, hogy akit szeretek azzal feküdjek le. Szóval lehet az is , hogy valójában nem szeret annyira, vagy még szűz volt csak nem vallotta be senkinek.
2010. ápr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Szerintem nem szeretett. Függetlenül a kortól, ha szeretett volna, akkor nem fekszik le mással.

2010. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ő 19 én 17

nem hiszem hogy szűz lehetett mert mindig arról beszélt hogy kivel mikor hol feküdt le és amikor ott voltam nálla akkor is csak a sex volt a témája:S

2010. ápr. 7. 20:43
 6/6 anonim ***** válasza:
jaj, te láány.. akkor örülj, h sikerült tőle megszabadulni!!
2010. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!