Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba, lehet belőle valami ezek után is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerelmes vagyok egy lányba, suliba nap mint nap látjuk egymást, msn-en beszélgetünk is, én megmondtam neki hogy szeretem, de ő azt mondta szimplán csak haverok vagyunk, mit tegyek hogy ez megváltozzon, mások mondták hogy jó véleménnyel van rólam, aranyos kedves srácnak gondol, de még sem akar semmit,(mások szerint helyes srác vagyok) mit tegyek? tudnátok írni egy pár tippet, hogy smint csináljam, előre is köszönöm a segítséget és a válaszaitokat, jah és amikor hívtam valahova, hogy menjünk el együtt akkor is kioffolt azt mondta hogy nem akar, :S mit tegyek áááh :( köszi még egyszer, 16/f
2011. jan. 11. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ismerős --> haver ---> barát --->legjobb barát.


remélem látod a lényeget. esélytelen !

2011. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
face for life .
2011. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az első, aki lájkol feljöhet 2 percre? Ez valami vicc? Brutál mik vannak...
2011. jan. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!