Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes lettem egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy lányba, lehet belőle valami ezek után is?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szerelmes vagyok egy lányba, suliba nap mint nap látjuk egymást, msn-en beszélgetünk is, én megmondtam neki hogy szeretem, de ő azt mondta szimplán csak haverok vagyunk, mit tegyek hogy ez megváltozzon, mások mondták hogy jó véleménnyel van rólam, aranyos kedves srácnak gondol, de még sem akar semmit,(mások szerint helyes srác vagyok) mit tegyek? tudnátok írni egy pár tippet, hogy smint csináljam, előre is köszönöm a segítséget és a válaszaitokat, jah és amikor hívtam valahova, hogy menjünk el együtt akkor is kioffolt azt mondta hogy nem akar, :S mit tegyek áááh :( köszi még egyszer, 16/f
2011. jan. 11. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

nem akar tőled semmit:( nem tehetsz semmit sajnos.


18/F

2011. jan. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én is ettől félek, de akkor miért mond másoknak olyan dolgokat ami nekem biztató lehet, nem tudok rajta eligazodni, :( meg tök jól eltudunk dumálni, de hülyén írtam mert nem azt mondtam hogy szeretem, hanem hogy kedvelem, de hát gondolom levágta hogy én többet szeretnék mint szimpla barátság.. :(
2011. jan. 11. 18:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Már megmondta, hogy mit akar. Vagy azt várod, hogy elküldjön a búsba? Azt teheted, hogy keresel egy másik csajt.
2011. jan. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
de ááh, olyan nehéz találni, / keresni, ideális csajszit, akit szerethetsz, normális és a megjelenése is jó, szóval érted, nem tudom remegek érte :/ meg lelkis a csaj, én meg segítenék neki mindent átvészelni és az a cink benne hogy tudja.. :SS de mindig össze zavar :/
2011. jan. 11. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha egy lány azt mpondja hogy nem kellesz neki akkorne próbálkozz mertnyomulósnak fog gondolni és egy idő után idegesítőnek fog gondolni...
2011. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
értem, hát más is ezt mondta, csak kíváncsi voltam ismeretlenek gondolataira is, bár nem tudom hogy hogy fogom elfelejteni, tényleg úgy megszerettem mint ha lett volna valami, más is azt mondta tiszta hülye vagyok hogy remegek érte.. :/
2011. jan. 11. 18:58
 7/13 anonim ***** válasza:
szia :) én lány vagyok :) és velem már volt sokszor olyan hogy nagyon tettszett egy fiúú és kiderült hogy énis neki de aztán kicsit nyomult és már nem tettszett annyira. És mikor már nem nyomult meg minden akkor újra megtettszett :) velem volt ilyen forditva is ! úgyhogy sztem csak legyél vele jóba és ne mondogasd neki hogy tettszik neked és majd sztem összejöhet simán. HAJRÁ (Y)
2011. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi, háát remélem, ma facebookon láttam kiírva neki egy olyat, hogy az első lájkoló feljöhet hozzám egy kicsit, háát ki volt az első lájkoló?:D én^^, aztán odaírta megjegyzés ként: de max csak 2 percre jöhet fel az első lájkoló xDD, aztán én meg írtam nah majd ha viszem a pizzát akkor felugrok 2 percre az belefér :) és azon gondolkoztam mi lenne ha oda állítanék egy pizzával és felhívnám hogy itt vagyok meghoztam a pizzát :P hehe mit gondoltok?:)
2011. jan. 13. 19:36
 9/13 sancrotis ***** válasza:

"de ő azt mondta szimplán csak haverok vagyunk"


Ha ilyet hallassz, akkor az sajnos azt jelenti, hogy úgy is van, és úgy is fog maradni. Nem érdemes az időt fecsérelni rá.

2011. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát szerintem bukta.:/ és minél jobban próbálsz rá nyomulni annál jobban elásod magad a szemében...:// énis lányvagyok és ha kijelenetem hogy csak haverok vagyunk akkor az nemváltozik. sőőt ha elkezd nyomulni már azoksem... mer egy időután r*hadt idegesítő ha valaki hajt rád miközben te sz*rsz rá..:/
2011. jan. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!