Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bepróbálkoztok lányoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bepróbálkoztok lányoknál közösségi oldalakon keresztül teljesen ismeretlenül?

Figyelt kérdés
Ha véletlen látsz mondjuk iwiwen egy lányt aki tetszik, de teljesen ismeretlen, akkor láttad először. Írsz neki?
2011. jan. 11. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Mért ne, ha tetszik. Sőt elég gyakran. Te csináltál már ilyet? Tapasztalat?
2011. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ha akkor láttad először, akkor nincs vesztenivalód ugye?


"könnyen jött, könnyen ment" vagy-vagy

2011. jan. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

nem

a személyes dolgokat jobban szeretem a virtualitásnál

így van ez az ismerkedéssel is

19/F

2011. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én még nem, azért kérdezem. :-)

Szerintem egyébként a nagy többség nem válaszolna.

2011. jan. 11. 13:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egyedülálló és a képeiből sem látszik, hogy van kapcsolata, akkor be lehet próbálkozni. De biztos van olyan paraszt is, aki megpróbál bekavarni egy kapsolatba.
2011. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Megkérdezem, hogy keres-e társat. (Sokan nem töltik ki ill. nem teszik publikussá ezeket és nem is biztos, hogy ami kint van az oldalán az aktuális.)

Mindenkitől nem várhatsz választ, de nekem az iwiw sokkal jobban bejött, mint a társkereső oldalak. Iwiw-en vállalnia kell magát és talán bennem is jobban megbíznak.

2011. jan. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Írtam már egy jópárnak, de egyik sem válaszolt. Még annyit se , hogy "bocs, de nem akarlak megismerni."

Abszolúte semmit. Nem esett jól.

2011. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!