Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek sármos jogsival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek sármos jogsival a kezemben?

Figyelt kérdés
A mai nap egy 16 éves tett fel hasonló kérdést(nem kapott értelmes választ), én rendelkezek jogosítvánnyal, két kategória is van rajta. Hogy lehetnék ezzel sármos? Figyelem csak jogositványom van autóm nincs. 17/f
2011. jan. 10. 21:35
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Nem a fenét nem az kell. Normális nő az értelmes pasit keresi.

Hidd el, hogy le lehet fulladni vele :DD Nekem 4éve van lassan jogsim, de hála istennek sosem borultam, csak egyszer egy babettával az árokba, de az nem számít :DDD

2011. jan. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Akkor lennél kemény csávó, ha felfognád, hogy egyetlen rossz döntéssel vezetés közben mást is megölhetsz, nem csak magadat.
2011. jan. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy nem fogja fel?

Szegény srác csak büszkélkedni szeretne az eredményével, nem hinném, hogy ebből arra kellene következtetni, hogy felelőtlen.

2011. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Két kategória is van rajta" És? Az a lényeg, hogy ez felelősségteljes dolog, és ezt tudnia kell, de ez nem igazán látszik a kifejtésből.


De most komolyan: tetszik neki egy csaj vagy elmegy bulizni, és már rögtön ezzel virít, hogy két kategóriára is van engedélye? :D

2011. jan. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
több válaszotokra is válaszolva: A1,B-m van, sosem villogtam még vele nem is tervezem, de a másik kérdésnél többen is azt mondták, hogy jogsi kell a sármossághoz, ezt furcsának tartottam
2011. jan. 10. 22:57
 16/22 A kérdező kommentje:
egyébként örülök, hogy több témában is megszólaltatok, a hülyeségeken pedig jó röhögtem köszi
2011. jan. 10. 22:59
 17/22 anonim ***** válasza:

Hallod; ki az a hülye, aki szerint egy jogsitól lesz a pasi sármos?

Ne dőlj be ilyen hülyeségeknek. Tuti olyanok írták többségében, akik számító, kétszínű csajok.

2011. jan. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
nekem jogsim is van , kocsim is ( 2 benzin civic ) 200 paci :D patikán megvan csinálva, mellé viszonylag ki is vagyok gyúrva :D nemhinném , hogy ettől sármos lettem :D igaz nem okoz gondot csajozni .. :D
2011. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

nekem az összes kategória rajta van a jogsimon :) csak nincs mind kitöltve. "B"-m van csak. amúgy meg az én Apukámnak "A" kivételével mind megvan bibiii... :P ovis szint :) nyugi csak hülyéskedek :)

a sármosság am nem a jogsitól függ :)

2011. jan. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
én lány vagyok és pont leszarom,hogy az illetőnek vane jogsija vagy nincs:D szerintem tök nevetséges ezaz egész, hogy húú van kocsid de menő vagy
2011. jan. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!