Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy legyek sármos jogsival a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek sármos jogsival a kezemben?

Figyelt kérdés
A mai nap egy 16 éves tett fel hasonló kérdést(nem kapott értelmes választ), én rendelkezek jogosítvánnyal, két kategória is van rajta. Hogy lehetnék ezzel sármos? Figyelem csak jogositványom van autóm nincs. 17/f
2011. jan. 10. 21:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

ott is le írtam :D vegyél 1 aston martin db9est 1 fekete öltönyt 1 pisztolyt és add ki magad brit titkos ügynöknek :D bondnak be jött :D csak ajánlani tudja :D


am 1 jogsitól nem leszel sármos :D


19F

2011. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nézd, a jogosítvány mindenképp vonzó dolog, hiszen ez egy megszerzett tudás bizonyítéka. Olyan,mint a nyelvvizsga,csak itt felelősséget is kell vállalni,szóval nem kell tenned semmit, ez mindenki szemében pozitív.
2011. jan. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
lány vagyok, de engem nem villanyoz fel, ha egy fiú tud vezetni. én is tudok. vonzó lettem??
2011. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
39%
Azért ez nem teljesen így van. Egy férfi és vezetés valahogy összepasszol. Nekem iszonyú vonzó ha egy férfi autót vezet. Nameg én is tudok vezetni,tudjon ő is :)
2011. jan. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van jogsim. Kit érdekel? Ettől nem leszel sármosabb, max lejáratod magad ha villogni próbálsz vele.

20/L

2011. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

De sz@r vagy, csak kettö??

Nekem alapból három volt, TRAKTOR, kismotor és személyautó.


Ásd el magad, Teeeee kis nokedliszaggató:D

2011. jan. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
És vezettetek már traktort? :D Higgyétek el azzal aztán fulladnátok, egy benzines autó kezdő vezetői szemmel semmi hozzá képest :D
2011. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Micsodaaa??:D


Belarust vezettem, de király volt nagyon, igazi paraszt lettem::D

2011. jan. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
:DDDD Ez a beszéd :DDD
2011. jan. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Just A. Guy ***** válasza:
41%

Miiii, traktorral lefulladni? :D

Akkora nyomatéka van, h egyik haveromnak sikerült is hátraborítania egyet xD

am nekem is van jogsim, nyelvvizsgám is, pár év múlva diplomám is lesz, de a mai nőknek nem ez kell sajnos

2011. jan. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!