Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeritetek ezek jelek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek ezek jelek?

Figyelt kérdés
Van egy srác ak már nagyon régóta tetszik nekem. Sok szép pillanatunk van együtt és nem tudom, hogy tetszek-e neki amikor felel vagy akármi van mindig engem néz, és nem azért, hogy súgjak neki,mert mindig fel van készülve , és szinte mindig engem néz amikor jár énekkarra akkor is csak engem nézett, meg most is gyakorolunk egy szereplésre éneklünk gyakorláskor is mindig engem néz. Meg amikor ketten megyünk le az ebédlőbe már sokszor ott tartunk, hogy megfogja a kezemet, de mire tényleg megtenné arra már odaérünk, és mindig ő nyit nekem ajtót. És egyszer már volt olyan is, hogy az egyik barátnőmnek mondta,hogy tetszek neki. És most már nem tudom,hogy hogy is van ez,mert mindenkinek azt mondja, hogy van barátnője, de nekem elmondta, hogy ezt azért találta ki, hogy ne zaklassák! Szívesen megkérdezném tőle holnap, hogy akkor most mi is van kettőnk közt, mert állítólag én bejövök neki, de én úgy látom,hogy nem. Szerintetek ilyenkor mi van??? Légyszi írjatok NORMÁLIS véleményeket!!!
2011. jan. 9. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, amennyiben ezek valos infok es nem te kepzeled be oket, azert, mert te nagyon szeretned. Ha ez nem all fenn, nyugodtan beszelj vele es probald egy randira ravenni. Meg azert ne te hivd el. Pl. Most megy a moziban az Utodomra utok, ugy szeretem azt a filmet, csak a baratnom bemondta az unalmast, na mindegy majd max. egyedul megyek.
2011. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát sztem tetszel neki...valami biztos van benned ami miatt vonzódik hozzád.....de nem írtad a korotokat.20/L
2011. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajjj, de cukiiii *-*

Kérdezd meg, és fogd meg a kezét. :)

2011. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem 12 éves lehetsz azok alapján ahogy és amiket írtál:) De igen tetszel neki és akár még kezdeményezhetsz is:)
2011. jan. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsónak maximálisan igazat adok!!! Bocs hogy nem írtam kort
2011. jan. 10. 13:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Amúgy az utolsónak abban is igaza van, hogy csak 12 évesek vagyunk! És aki tetszik pont az előttem levő padasorban ül és mindig hintázik és egy párszormár megcsinálta azt,hogy ˝véletlen˝ megfogta a kezemet! És ezeket nem képzelem be, hanem megtörtént!
2011. jan. 10. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!