Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem túl rajta magam?

Figyelt kérdés
Van egy sulitársam, aki már október óta tetszik, régebben nem nagyon beszélgettünk, december óta viszont minden nap, meg flörtöltünk is egymással, és odáig jutottam hogy beleszerettem. Nagyon elakartam neki mondani, de soha nem mertem. És erre most... összejött egy lánnyal. Amikor megtudtam nagyon sírtam meg minden. Most is annyira fáj. :( Fogalmam sincs miért kell velem ilyennek történnie. :'(( Szerintetek mi lenne a megoldás hogy újra jól legyek? Légyszi segítsetek, köszönöm! L/15
2011. jan. 8. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyél olyan mint én. Sz@rd le a másik nemet. Vannak jobb dolgok is, a mi korunkban, mint az állandó bulizás-párszerzés.
2011. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

felejtsd el azt a srácot,majd te is megtalálod azt a személyt akivel boldog leszel.

nagyon fiatal vagy még nem vagy lemaradva semmiről.

koncentrálj a tanulásra,járj moziba a barátnőddel.

2011. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem vállald fel az érzéseidet!Beszélj a sráccal, és mondd el neki mit érzel.Veszteni valód nincs.Hidd el, még ha nem is kapsz megnyerő választ, akkor is jobban fogod érezni magad, mert legalább megpróbáltad.Ha csak magadban rejtegeted az érzéseidet, akkor honnan tudhatná a srác, hogy neked bejön?
2011. jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de az a legrosszabb, mint egy suliba járunk, minden nap találkozom vele!! :(
2011. jan. 8. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem számít! Ez nem egy ilyen ciki dolog ahogyan te gondolod. Miután elmondtad neki az érzéseid, akkor ugyanolyan lesz minden nap mintha semmi se történt volna.
2011. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ^^Kadar^^ válasza:
21:18 egyetertek
2011. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!