Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17 éves vagyok és még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és még sosem volt barátom. Annyira szeretnék már szeretni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
nem vagyok se csúnya, se buta, mégsem kellek senkinek, aki nekem is tetszett volna.
2011. jan. 7. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nem tudom. szerintem túl magas a léc amit felállitasz. én ugyan ez vagyok srác kivitelben. 99% csaj akinek bejövök, elhajtom mert egyszerüen nem lennék hajlandó járni vele.

f/16

2011. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:
önző vagy.
2011. jan. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj!Legyél kedves,de ne rámenős!Mosolyogj sokat,de túlzásba ne vidd!Ha tetszik valaki,beszélgess vele,de ne a barátnőid előtt lehetőleg!Poénkodj vele,flörtölgess de csak akkor,ha ő is nyitott rá!És ezt a nem vagyok ilyen meg nem vagyok olyan témát ne vidd túlzásba,mert valahogy olyan negatívan hallatszik!Add ön magadat,ne színészkedj!
2011. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél kutyát azt szeretheted...
2011. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy az a baj, hogy nem jársz el társaságba, vagy az, hogy nem vagy elég nyitott, vagy amit már írtak, hogy nagy elvárásaid vannak. :) Én is ilyen vagyok, 100 pasiból ha egyel hajlandó vagyok összeállni. Ez elég hülyén hangzik, de ilyen emberek is vannak.
2011. jan. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ugyanígy vagyok vele.. a bnőim és osztálytársaim szépnek tartanak (egyik ismim árulta el, szoktuk ugyanis beszélni az osztályban hogy mi kit tartunk a legszebbnek az évfolyamon csajok közül. kit a leghelyesebbnek pasik közül, ilyesmi) és sztük én nagyon szép vagyok (nem egoizmusból írom le ezt most) adok magamra, ápoltak a körmeim, az arcbőröm, ízléseses sminkelem magam (nem 1 kilónyi a festék), szép az arcom is, alakom is.

4,8 a tanulmányi eredményem, szal én se vok egy idióta... és nekem se volt :(

amúgy azt vettem észre hogy a pasiknak jobban bejön, ha egy csaj buta. de tényleg :(

2011. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!