Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem kellek neki? (torten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek neki? (tortenet lenn)

Figyelt kérdés

Szerelmet vallottam egy olyan sracnak, akinek soha nem volt meg senkije. Mas olyan fiu, akinek nem volt meg snkije rogton kapna a lehetosegen es jarna velem, de nem ertem, hogy o miert nem.

A fiuk 90%-a azt mondja rolam, hogy szep vagyok, csinos, rendes, jofej, vicces... De megis az a plane a dologban, hogy o is mondta, hogy jofejnek tart, es ezelott kb egy evvel tetszettem is neki. De most miert nem lep semmit?


2011. jan. 7. 15:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
ő a maradék 10% tartozik.
2011. jan. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha a maradek 10%ba tartozna, akkor regen miert tetszettem volna neki?
2011. jan. 7. 15:28
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Lehet már nem tetszel neki, erre nem gondoltál? Haj, hogy nekem régen milyen fiúk tetszettek..aztán most meg rájuk sem néznék. Hát lehet ő is így van vele. Fiatalkorban ez sűrűn előfordul, hogy egyik pillanatban valaki tetszik, a másikban meg nem.


A másik..hogy lehet neki nem elég az, hogy szép valaki. Vagyis lehet értelmesebb, mint a többi, nem gondolod? Lehet, hogy nem tetszik benned valami, csak nem akar megbántani azzal, hogy ezt közölje.


de ezek csak tippek.

2011. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
NEM BU.I!
2011. jan. 7. 15:39
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Hány évesek vagytok?
2011. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Bizony letámadtad, mert kicsit erősen adtad neki elő a dolgot. Nyilván, ha eddig nem volt közömbös, akkor most sem vagy az neki, vagyis ügyesebben közelíts felé és ne egyből vallj neki, mert ez sose jó.
2011. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Fülünyúl ***** válasza:
90%

Valószínűleg nem akart megbántani, de nem tetszel neki mégsem annyira, hogy járjon veled. Ez független attól, hogy te lehetnél az első barátnője. De ezt nem lehet erőltetni, ha valaki nem szimpatikus a másiknak, akkor az van.


Az sem elhanyagolandó momentum, hogy amikor még tetszettél neki és szeretett volna közelebbről megismerkedni veled, akkor lesz@rtad és/vagy mással jártál. Ez is benne lehet a pakliban.

2011. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
sztem csak megijesztetted es nemszamitott erre a lepesedre adj neki idot es probalj lassabban kozeledni fele:P
2011. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

En 18 leszek, a fiu 19

Es mikor kozeledett hozzam, akkor vettem a jeleket, mert eleg egyertelmu volt, hogy egy kirandulas alkalmabol egesz este olelgetett meg puszilgatott, majd a buszon valaki mondott nekem valamit, ami kicsit rosszul esett es elszomorodtam, majd o jott es kerdezte, hogy mi a baj. Este mikor mindenki ment haza gondoltam megvarom a tanart, mert megis ugy illik, hogy megkoszonjuk, hogy elvitt minket es kerdezte, hogy ot varom es megint megolelt. Ha ez nem azt jelenti, hogy tetszek neki, akkor mit?

2011. jan. 7. 15:56
 10/14 anonim ***** válasza:
lehet, h kiábrándult belőled, vagy nem is tetszettél neki.. Én sem járnak csak akárkivel, azért mert még nem volt barátom -.- ez h.lyeség
2011. jan. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!