Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert nem kellek neki? (torten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem kellek neki? (tortenet lenn)

Figyelt kérdés

Szerelmet vallottam egy olyan sracnak, akinek soha nem volt meg senkije. Mas olyan fiu, akinek nem volt meg snkije rogton kapna a lehetosegen es jarna velem, de nem ertem, hogy o miert nem.

A fiuk 90%-a azt mondja rolam, hogy szep vagyok, csinos, rendes, jofej, vicces... De megis az a plane a dologban, hogy o is mondta, hogy jofejnek tart, es ezelott kb egy evvel tetszettem is neki. De most miert nem lep semmit?


2011. jan. 7. 15:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem olyan tipus, aki csak ugy puszilgat meg olelget lanyokat! Max. az unokatestveret! Most ezt nem azert mondom, hogy kivedjem maga, hogy biztos tetszek neki...
2011. jan. 7. 16:03
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azért van egyedül, mert kapcsolatfüggő...
2011. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szerintem felejtsd el! Nézd, én is elmondtam egy srácnak, hogy tetszik, de én személyesen, ő tök normális volt, közölte, hogy neki más tetszik, azóta is minden ok köztünk. Mivel ő már idősebb, gondolom nem fogja magát meggondolni, na meg az is kb. 5 hete volt. Én tudom jól, hogy nem lesz köztünk semmi, amit sajnálok, hogy nem adott esélyt sem, nem is akart megismerni, és azt sem engedte, hogy én jobban megismerjem. Már nem is fogunk túl sokat találkozni, így aztán jobb is lesz, ha elfelejtem, persze nem könnyű, de majd az idő megoldja.

A külső meg megint más dolog, van akinek ez jön be, van akinek az, én ebből is csak tanultam, bár még mindig úgy hiszem, egy esélyt megérdemeltem volna.

Az meg, hogy régen tetszettél neki, semmit nem jelet ám, nekem ő előtte csak egy srác tetszett, akibe iszonyat szerelmes voltam, most nemrég amikor találkoztunk, hát hogy is mondjam, kicsit sem jött be, változnak a dolgok.

Amúgy meg hiába teszel fel egy tucat kérdést ezzel kapcsolatba, mi nem tudjuk ezt a problémát megoldani, próbáld te is azt hinni, hogy minden úgy jó ahogy van, hogy úgy kell lennie, még ha fáj is.

2011. jan. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Szerintem ha ilyen konnyen feladjam, az azt jelentene, hogy nem is igazan tetszett a fiu. Es en ugy vagyok azzal, hogy en barmikor ujra bele tudnek szeretni egy olyan fiuba, aki regen tetszett. Nem azt kertem, hogy ti oldjatok meg a dolgot, csak kivancsi voltam ki mit gondol e helyzetrol. Es tudod tobb szem tobbet lat. Es nekem nehez is elfelejteni, hisz minden nap latom a suliba es azt ugy teljesseggel lehetetlen + nekem az is a bajom, hogy hamar meg tudok szeretni valakit, de nehezen tudom elfelejteni azt.

Es nehezen adom fel; tul optimista vagyok es nehezen adom fel :( es ez neek feltetlenul jo....

2011. jan. 7. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!