Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjem el mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biohazardxxx kérdése:

Hogyan kezdjem el mit csináljak az első lépésekben?

Figyelt kérdés

4 napja megismertem egy lányt és azóta folyamatosan beszélek vele msn-en és képeket meg meg minden láttunk egymásrol. napi 10 órát is beszélgetünk... Engem annyira megérintett a lelke hogy beleszerettem és tudom hogy ő az igazi és meg is mondtam neki és ő is rajong értem mert mondta hogy a lelke neki si ilyen mint nekem... Most találkozunk elösszőr és hogy hogyan köszöntsem mit csináljak hogyan kezdjek bele...? 3 évig voltam kapcsolatban de berozsdáltam és nem akarom elrontani...


23f


2011. jan. 7. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Én, amikor a férjemet megismertem a neten, tudtam,hogy Ő az igazi.

Amikor először megláttam a nyakába ugrottam és agyon puszilgattam..:-/..de ő lett a férjem tényleg..tök hülyét csináltam magamból, de amint átöleltem..éreztem azt az erőt, amit a mai napig érzek.

A lényeg: légy az, aki vagy, nem kell túlreagálni. Ha valóban közös az érdeklődési körötök, akkor sokat fogtok beszélgetni. Egy park is jó hely erre, vagy egy pizzázó.

2011. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az rendeb van. arra vagyok kiváncsi hogy kezdjek bele.Leszállok a buszrol és? bemutatkozzak laza arcrapuszi ölelés vagy mi?
2011. jan. 7. 11:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát baz&meg...hogy lehet ezt megkérdezni?? Ilyen gyáva vagy?? Majd lesz valami, nem ezen kéne aggódni..hogy leszállok a buszról és..úristen..ilyen férj se kéne..
2011. jan. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem is volt már több ilyenben részem. mindenképpen furcsa :)

először látni a másikat, azt, akihez lélekben már annyira vonzódik az ember hús-vér alakban látni... kicsit izgatottak lesztek, kicsit zavarban lesztek, de ez így normális :)

légy természetes, nálam volt, hogy a fiú csak puszit adott, és csak órák múlva oldódott fel a hangulat annyira, hogy utolértük magunkat offline is, és olyan is, hogy a srác rögtön megölelt, és csókolóztunk. (egyébként az előbb említett esetnél 2,5 évig jártunk, az utóbbinál 2,5 hónapig, szal nem ezen múlik :))

2011. jan. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Hát baz&meg...hogy lehet ezt megkérdezni?? Ilyen gyáva vagy?? Majd lesz valami, nem ezen kéne aggódni..hogy leszállok a buszról és..úristen..ilyen férj se kéne.."


Na idefigyelj party-lotyó! Előbb gondolkozz aztán irj! Egyáltalán minek irtál??? Hány éves vagy???? Szerintem maradj csöndben mert arra nem kiváncsi senki hogy te mit akarsz és mit nem... Az előzönek köszönöm a válaszát sokat segitett. CSak nekem nem volt olyan még hogy igy ismerek valakit meg... forditva volt de igy nagyon futi a helyzet :)...

2011. jan. 7. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a héten volt egy ilyen randim. Mivel aznap nagyon sok munkám volt, nem volt időm azon agyalni, hogy milyen lesz a nagy találkozás. Mindketten örültünk, hogy felismertük egymást és mindketten örültünk, hogy végre találkozunk. Nem próbáltuk leplezni a zavarunkat, hanem nyíltan beszéltünk róla. Ez pedig azt jelzi, hogy nem kell tökéletesnek lennie, így is kedvelem. És nekem sem kell görcsölnöm, rám kíváncsi és nem egy nem létező ideálra.

Az első randi nem lesz olyan laza, mint a webes chat, de ha tényleg akkora az összhang, akkor nem tudjátok elrontani.

2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!