Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert viselkedik igy, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert viselkedik igy, ha osszefutok vele?

Figyelt kérdés
Miutan elmondtam egy fiunak, hogy tetszik (amire o nem valaszolt), majd ra 4-5 hetre ha talakozok vele buszken viselkedik vagy pedig, mintha mar nehezere esne a koszones. (bocsi, ha picit furan fogalmaztam, de nem tudtam maskepp elmondani ilyen roviden)
2011. jan. 6. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd le hosszan.
2011. jan. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mar tetem fel egy hasonlo kerdest, de nem igazan erkezett ra valasz...

Szoval megismertem egy sracot egy kirandulas alkalmabol kb masfel eve. Egy evel ezelott egy masik kirandulason olelgettett meg puszilgatott... Majd kb 5 hete elmondtam neki MSN-en, hogy tetszik. Szemelyesen nem mertem neki elmondani. NAh o erre a vallomasra nem adott valaszt. Mikor osszefutottunk 2x levegonek neztem, majd rajottem, hogy ezzel nem erek el semmit es ha talakozok vele, akkor megint ugyanugy koszonok neki.

De ma azt vettem eszre, hogy mikor eloszor osszefutottunk koszont, de ram se nezett, ugy tartotta a fejet, mintha buszke lenne. Majd mikor masodik alkalommal osszefutottunk ram nezett, koszont, de a koszonese, olyan volt, mintha var nehezere esne nekem koszonni.

2011. jan. 6. 17:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Szerintem a legjobb, ha megbeszéled vele. Személyesen, nem msn-en.
2011. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 leszek, de nekem ez olyan ciki, hogy megint en kezdjek hozza mindehez. Elmodtam neki, mit erzek, most elvarnam, hogy o lepjen. :)
2011. jan. 6. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!