Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit tegyek? Halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Halálosan szeretem.

Figyelt kérdés
Beleszerettem az altató orvosomba. Ahogy megláttam megszerettem,milyen jelei vannak ha énis tetszem neki? :O Amikor kezet nyújtott lehet (én úgy vettem észre),hogy kicsit több ideig fogta a kezem,és amikor elmentem,akkor pont csukta be az ajtót és még rám nézett,de nem csak röpkén. Honnan tudom meg hogy énis tetszem neki?
2011. jan. 6. 15:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Milyen gyakran találkozol a dokival amúgy? Tudsz a magánéletéről valamit, pl. egyedülálló-e? Ezeket jó lenne sztem tudni, mielőtt jobban belebonyolódsz.

2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Az ajtóbecsukás után rád nézés, és hogy azt képzeled, hogy tovább fogja a kezed, nem jel.

A jelek:

Bókol neked, megdicsér, hogy szép vagy

megkérdezi, kapcsolatban vagy-e, ha nem, akkor csodálkozik, hogy ilyen szép lány hogyhogy...?

"Véletlenül" beszélgetés közben megérint, a karodra teszi a kezét, kisimít egy tincset az arcodból (szimpla kézfogás nem tartozik bele)

Megadja a privát telefonszámát, amin a többi betege nem érheti el, de csak neked, ha valami baj van, meg bármilyen ügyben, stb...

Esetleg (ha merészebb) elkéri a telefonszámodat saját használatra, meghív valahova.

2011. jan. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mert a nevét is elfelejtettem,szinte nemis hallottam. Hol tudok utánanézni? A dokival valszeg már csak hétfőn fogok talizni,mert akkor altat.
2011. jan. 6. 15:28
 4/13 A kérdező kommentje:
Megkérdezte a problémámat,és mondtam neki,erre ő:Jajj te szegény.
2011. jan. 6. 15:34
 5/13 A kérdező kommentje:
Én amúgy lassan 16 leszek,őt nem tudom. :S
2011. jan. 6. 15:39
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
Ne reménykedj, kislány vagy még.
2011. jan. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezek még nem jelek, ha azt mondja, hogy "Jajj te szegény" meg hogy kezet fogott meg rád nézett. 16 éves vagy, még előtted az élet!


24/N

2011. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

15:25, a mai pasasok nagy százaléka már ezt b*szik megtenni, ezt a bókost.:/ tisztelet a kivételeknek, persze :)

amúgy tényleg, itt vagy 16 évesen, ha csak az orvosod nem max 21, 22, akkor szerintem ne nagyon próbálkozz, keress inkább fiatalabbat :)

2011. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene felejtened, ha van olyan osztálytársad akinek tetszel inkább foglalkozz vele!
2011. jan. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ez tök cuki meg minden, csak a baj, hogy hát igen.... Enyhe korkülönbség megvan köztetek+ orvosnak nem lehet kapcsolata a pácienseivel.Nemvágom milyen szinten tartják ezt be de tartsd szem előtt.Csak szimplán kedves volt veled. fiatal lány vagy most minek bánjon veled úgy mint pl. egy 30 éves nővel.
2011. jan. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!