Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én csorbultam mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én csorbultam mostanában gondolkodásban vagy. Nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért az utóbbi kapcsolatom ótta, megváltozott a hozzáállásom a nőkhöz, vagy lehet hogy felnyilt a szemem, nem tudom.:D

Kiváncsi vagyok a véleményekre.


Vannak körülöttem lányok, persze vannak akik oda is vannak értem(most arc nélkül mondom), volt amelyik állandóan nyaggatott hogy hívjam már fel, miért nem hívom fel, (én ugy vagyok vele, nem követelek sosem, csak adok és azt figyelem (főleg az elején) mit kapok vissza belőle... utálom ha valaki elvár tőlem már az elején dolgokat) vagy pl...mikor megemlítem egy másik, megemlítem neki hogy mi lenne ha találkoznánk, xy helyen.. rögtön rávágja hogy hát még "ő mennyen? mennyek én"... na itt nálam már el van iylenkor hasalva a dolog.

Ti hogy vagytok ezzel?


Nem akarok ott lenni hogy futok egy lány után...(sajnos az előző kapcsolatomban szinte (mindig) csak én jártam a lány után. Ő se telefon, se nem jött le meglátogatni se semmi...és még neki volt szeretethiánya:D na mind1..


Ti hogy vagytok ezzel?


igenis a lány is megmozdulhat egy fiuért.. ne* meg nem követelnük hogy "TE hivjál már fel, hanem igenis ha beszélni szeretnék vele én felhívom..?neme?


javítsatok ki lányok fiuk ha tévedek:D vagy farcs a gondolkodásom...


2011. jan. 4. 20:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van. Az ilyen kényes, ki ha ő nem típusú lányok hagyni kell. Mint ahogy írta is itt valaki, tedd meg te az első lépést de igenis tegyen a lány is le valamit az asztalra. Ha tetszel neki, ha komolyan gondolja a világvégéért is elmegy mert szeretne látni:) Ez elhiheted nekem:)


L/19

2011. jan. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az biztos hogy sokk olyan csaj van aki meg se mozdulna a pasi után de akkor el kell gondolkodni hogy vajon mennyire vagy annak a csajnak fontos,viszonylag semennyire csak szereti kéretni magát,minden esetben lekezelni,de akkor azt ne mondja hogy szüksége van a pasira,ha valóban szüksége van rá,és ezt erezteti is akkor miket is bizalommal felragad a lány,de ellenkező esetben számomra rögtön közömbös.
2011. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A lányok lovagiasságot várnak, hogy menj érte, és vidd el oda az xy helyre. Ők is pont azt figyelik, hogy mennyit vagy hajlandó megtenni értük (gondolj a lovagkorra)

Aztán, ha komolyabbá válik, majd főz, meg mos rád, de ehhez komolyabbá kell válnia -addig az van bennük, hogy "nem akarom magam kiszolgáltatni neki". ahhoz meg hogy komolyabbá váljon, azért folyamatosan nyitni kell egy kicsit mindkét félnek. Ha 1,5 év után se volt komolyabb...hát egyetértek a szakítással, de nem feltétlen csak a lány volt a hibás.

2011. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Drága barátom, az történt, hogy felnyílt a szemed :)
2011. jan. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

egyetértek a hozzáállásoddal. én is igy gondolom, hogy adok, és megfigyelem mit kapok. ezek alapján a lányt is érdekeltem, akivel összejöttem. azt viszont nehezen viselem el hogy kicsit mintha visszafelé haladna a dolog, már nem kapok annyit, vagy megnőttek volna az igényeim? amikor már ő is lelkesedést mutatott és keresett ő is engem nem csak én őt, úgyéreztem hogy oké érdemes áldozni rá, és próbáltam továbbvinni a dolgot, vettem neki rózsát, továbbra is igyekeztem változatos programokat szervezni stb stb, és egyszercsak azt kapom vissza hogy elfelejt válaszolni, és lerendezi annyival hogy elfelejtett meg fáradt volt meg... és ez kiakaszt...


amugy teljesen igazad van, ne fuss utánuk, nem éri meg, rengetegen vannak, ha futsz valaki után, közben elfutsz egy csomó másik lány mellett, akiér nem kéne futni, hiszen ott futsz el mellette, sétával is elérnéd, és lehet hogy kellenél neki.!!

21/f

2011. jan. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
elméletileg(ahogy ezt mi láynok gondoljuk) a fiúknak kell kezdeményezni, meg felhívni, meg elhívni valahova...gyakorlatilag a fiú elhívj a lányt aztán küld egyszer 2szer sms-t oszt cső...de lehet hogy ez csak a jővő...
2011. jan. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Akkor kell elkezdeni egy kapcsolatot, amikor már egyikőtök sem "elvárásokban" gondolkodik, hanem csak egyszerűen szereti a másikat, addig nem érdemes semmi biztosat mondani a másiknak, mert semmi sem biztos (ezalatt értem, hogy addig ne legyen szex, ha radikális vagyok, csók se - akkor egyik félnek sem lehet nagy baja) Ha elköteleződtek, onnantól már más.
2011. jan. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az utolsó pasimat én hivtam el randizni ! ugy hogy én nem vok olyan mind a többi lány !! de már sajnos vége!:(
2011. jan. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lassan járj tovább érsz.
2011. jan. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!