Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én csorbultam mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én csorbultam mostanában gondolkodásban vagy. Nem vagyok ezzel egyedül?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért az utóbbi kapcsolatom ótta, megváltozott a hozzáállásom a nőkhöz, vagy lehet hogy felnyilt a szemem, nem tudom.:D

Kiváncsi vagyok a véleményekre.


Vannak körülöttem lányok, persze vannak akik oda is vannak értem(most arc nélkül mondom), volt amelyik állandóan nyaggatott hogy hívjam már fel, miért nem hívom fel, (én ugy vagyok vele, nem követelek sosem, csak adok és azt figyelem (főleg az elején) mit kapok vissza belőle... utálom ha valaki elvár tőlem már az elején dolgokat) vagy pl...mikor megemlítem egy másik, megemlítem neki hogy mi lenne ha találkoznánk, xy helyen.. rögtön rávágja hogy hát még "ő mennyen? mennyek én"... na itt nálam már el van iylenkor hasalva a dolog.

Ti hogy vagytok ezzel?


Nem akarok ott lenni hogy futok egy lány után...(sajnos az előző kapcsolatomban szinte (mindig) csak én jártam a lány után. Ő se telefon, se nem jött le meglátogatni se semmi...és még neki volt szeretethiánya:D na mind1..


Ti hogy vagytok ezzel?


igenis a lány is megmozdulhat egy fiuért.. ne* meg nem követelnük hogy "TE hivjál már fel, hanem igenis ha beszélni szeretnék vele én felhívom..?neme?


javítsatok ki lányok fiuk ha tévedek:D vagy farcs a gondolkodásom...


2011. jan. 4. 20:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én most vagyok detto ezen a ponton..

Annyira nem érdekel mostantól hogy van-e asszony vagy nincs.

Most vagyok egy másféléves kapcsolat végén,és úgy érzem egy emeletes vadbarom voltam..


Az a baj,hogy a normális csajokat is már elnyomják a plázap*csák..


19F

2011. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mégvárok véleményeket..
2011. jan. 4. 20:31
 3/19 A kérdező kommentje:

meg ami nem fér a fejembe, ha elhívom már a lányt, mert ő ugye nem hív el egy fiut mert jajjjjjj:D

és mikor elhívom jön ez a lekezelő válasz.. hogy "hát még én mennyek? gyere te" pff


nem mondok erre semmit...


én nem értem komolyan a nőket:D:D

2011. jan. 4. 20:35
 4/19 anonim ***** válasza:

Futni ne is fuss, de azért az első lépést te tedd meg, vagyis te hívd el randizni a lányt, aztán onnantól figyeld, hogy mennyire "lelkes", szerintem.

Mondjuk nálunk is úgy volt, hogy párom hívott mindig engem az elején, mert én csóró koleszos voltam, és nem volt rá pénzem, neki meg ott volt a vezetékes:) Ellenben minden randira rögtön igent mondtam, pedig rengeteg vizsgám volt, és a legnagyobb hidegben is elmentem bármeddig, csak hogy lássam:)

2011. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat attól kapcsolat szerintem, ha mindkét fél beleteszi magát és megtesz a másikért dolgokat.
2011. jan. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

:D

2.ik hozzászóló.. én értelek teljesen, de azért az milyen már.. hogy felhozod a lánynak mit szólna hozzá ha x helyen találkoznánk, erre azt mondja: (még én mennyek? gyere te"...most őszintén??? ugyan már...milyen kezdő lépésről van itt akkor szó?

2011. jan. 4. 20:40
 7/19 A kérdező kommentje:
meg úgy látom most nálam is az lett a trend aki nem akar tőlem többet, azt fogom ki.. mármint annak teszek lépéseket.. a másik oldal meg...de egyszer csak összejön a csavar meg az anya:D
2011. jan. 4. 20:44
 8/19 anonim ***** válasza:

Az ilyen lányt hagyd a fenébe, szerintem is:D

Lány vagyok én is, és soha nem mondanék ilyet. Ha nem tetszik valaki annyira, hogy legalább egy randira elmenjek vele, akkor egyből nemet mondok, és kész, ha meg tetszik, csak zavarba jövök, akkor pl. ha még aznap randizni akar velem, egy-két nappal későbbre mondom, hogy jó, hogy lelkileg felkészüljek:) Az általad leírt válasz bunkó, az ilyenekkel nem éri meg foglalkozni.

2011. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló vagyok és nőnemű

itt a csajt minősítettem, mert ez szerintem kiábrándító, ha egy leányzó ilyet mondd, aki ezt mondta, az nem vett eléggé komolyan

2011. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én erre kb 15 éves koromban jöttem rá, lehet koravén vagyok és ez hátrány...
2011. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!