Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Suliban nem évfolyamtársakkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Suliban nem évfolyamtársakkal, hogy tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

9-edikes vagyok,tetszik egy idősebb srác,de még sosem beszéltünk.Hogy tudnám ezt összehozni?

Értelmes válaszokat lécci:)

Köszi:)


2011. jan. 4. 19:46
 1/10 anonim ***** válasza:
34%

"Szia, bárhova bedughatod."

"Szia, ingyen is elvállalom!"

2011. jan. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
Hülye barom!
2011. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
(ez az első válaszolónak ment)
2011. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az általában nem okoz különösebb problémát ha a srác az idősebb mert én is így vagyok vele csak ilyen korban 2-3 évnél nem jó nagyobb eltérés.Persze ízlés dolga.

Vedd fel MSN-re engem is így szoktak kikészíteni az elsős csajok >.<

18/F

2011. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudod, hogy jár-e sulibulikba? Vagy esetleg, hogy szokott bulizni hétvégén? Én ott kezdeném először, hogy arra felé próbálok én is kilyukadni. De akár "véletlenül" le is ejtheted a könyveidet mellette....:)
2011. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Esetleg nincs közös ismerősötök? én is 9.es vagyok és nekem úgy jött össze hogy közös ismerős bemutatott neki és megismertük egymást :)
2011. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nincs közös ismerősünkű:S,de csak 2 év a korkülömbség:D,nincs meg az msn-e és amúgysem szeretnék rászáni,meg szerintem jobb élőben dumálni először és onnantól már lehet msn-en is
2011. jan. 5. 17:16
 8/10 anonim ***** válasza:
nyugodtan írj neki neten is akár, ha bejössz neki tudni fogja mit kell tennie :)
2011. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
fb.jelold be, lajkolgassatok...meg suli buli:D
2011. jan. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rawyal Fluashh válasza:

egyetértek az elsővel az sokmindenkinek bejön



de amúgymeg vigyél a suliba minden nap töltöttkáposztát az mindent visz

2011. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!