Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert van az, ha egy lanynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, ha egy lanynak probalok udvarolni es sose jon ossze?

Figyelt kérdés

probaltam igy is, ugy is, de mindig azt kaptam valaszul hogy en vagyok a legrendesebb fiu, ugy nez ram mintha battya lennek vagy az apja stb stb

peddig csak 18 eves vagyok


2011. jan. 4. 16:25
 1/4 nielindi ***** válasza:
100%
tul kedves, rendes vagy. nem egy vigyázó, jofej bátyust, apukát akarnak a lányok. nem megfelelően közeledsz, nem vagy talán elég egyértelmű, rámenős.
2011. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Egyszer biztos találsz majd valakit, aki megbecsül.:)
2011. jan. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, én is rájöttem már, hogy aki túl rendes, azt kedvelik az emberek, de csak nagyon kevesen szeretik igazán. Nem túl izgalmas, ha valaki csak kedves, rendes. Sajnos ez van, de én azt mondom, hogy emiatt ne változtass magadon sokat. De akár rendes vagy, akár utálatos, akár satöbbi, mindig légy jóindulatú.
2011. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is ugyanez a bajom a férfiakkal semmi gond de a lányokkal én is túl kedves vagyok
2011. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!