Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kétszer azt mondta hogy nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétszer azt mondta hogy nem. Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Már kétszer azt mondta hogy nem.Neki egy pesti srác tetszik de,közben én is de,ö inkább a pesti srác felé hajlik.ÉN IS TETSZEK NEKI!!!1.Csak úgy megkérdeztem 2.Verset írtam.NEM.

3.-nak vigyem el pizzázni vagy mi?Kérlek benneteket segítsetek!!


2011. jan. 3. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én 4 próbálkozás után jöttem össze a kedvesemmel. Azóta is boldogok vagyunk.. Megéri próbálkozni! Sok sikert! :)
2011. jan. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te nem tetszel neki, en az elso visszautasitasnal beken hagytam volna...
2011. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3 a magyar igazság :D a kitartásodat lehet, h díjazza, de azért ne menj át zaklatásba
2011. jan. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet még esélyed, hogy kapjál egy harmadik nemet :)

én elvem hogy addig nem költök a lányra amíg nem látom értelmét. értsd első próbálkozások egy séta, a vers az elég jó az se került semmibe, meg ilyesmik. igy egyfelől biztos lehetek benne hogy nem a pénzemér fog szeretni, másfelől vehetsz magadnak chipset ha elutasit :P :DDD

na én igazábol 3. randin vittem neki először egy kis édességet, meg fizettem a mozit is, és akkor jöttünk össze is. addigra már tudtam hogy van esélyem, akkor már érdemes rá áldozni :)

szal én nem vinném pizzázni. és nem is kérdezgetném hogy akar e járni. vagy úgy alakul vagynem. nincs kérdés, ez hülyeség sztem megkérdezni. és akkor ha aztmondja hogy igen, akk kitörő nagy felugrás, egy pipa, és utána minden oké és nyugalom? áhh sztem igy nemjo

2011. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Legyél nagyon kedves vele,de hagyd egy kicsit,lehet épp akkor fog akarni ha majd nem nyomulsz annyira rá.Lehet h majd furi lesz neki h rednes vagy de nem akarsz semmit,és akkor flkelted az érdeklödését,ha amugy sem tetszel neki akkor ez sem hatja meg.Amúgy ehet esélyed,a nem nem mindig nem,de azért igaza van annak h ne váltson át zaklatásba a dolog,mert van amikor tényleg nem akar töled semmit a másik.
2011. jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én rájöttem, hogy a "nem" az én esetemben "nem". Első próbálkozásnál ugyanez: van másik jelöltem. Ugyan nem mondta, hogy tetszem én is neki, csak ilyen "nagyon kedves vagyok" szöveg, de nem. Aztán elég félreérthető jeleket adott, hogy talán hajlik a módosítás felé. Kapott szép újévi sms-t. Lényegében ez volt a második próba így utólag, mert tök semmitmondó, maradjunk a haver kategóriában stílusú választ kaptam tőle. Tudok én a "sorok között olvasni". Ha ezt akarja, akkor haverkategória. Csak én vele ellentétben nem kedveskedek a "csak haverral", meg nem osztom meg vele az életemet. Találkozunk még egy-két hétig-hónapig, míg összeköt a közös programunk. Esetleg valami formális beszélgetés néha, hogy jó az idő, oszt utána csókolom. Ehhez fogom tartani magam a továbbiakban. Minek legyek nyitott nála, ha nem akar semmi komolyat. Aztán úgyis rájön, ha nem kommunikálok vele úgy, nem nyomulok egyáltalán, hogy tartom magam a "szabályokhoz", és a büdös életbe még egyszer be nem próbálkozok nála. Majd ha akar valamit, van szája, úgyis szól. Én minden tőlem telhetőt megtettem, rajtam nem múlott semmi.

27f

2011. jan. 4. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem fogalmam sincs. először én is csak megkérdeztem, nemet mondott. azután csak haverkodtunk, megint elhívtam és megint nemet mondott. addig hagy amíg nem lesz neked túl fontos, mert akkor pokolian rossz lesz! azt sikerült megtanulnom, hogy addig kell megszabadulni a reménytelen vonzalomtól amíg lehet.
2011. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!