Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk! Miert ciki egy lanynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert ciki egy lanynak viragot vinni?

Figyelt kérdés
Sok fiu ismerosom mondta mar nekem, hogy soha nem adnanak a lanyoknak viragot? Miert van ez?
2009. jan. 28. 08:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
91%

Azért "ciki",mert a nők 99%-a a pofádba röhög,ha egy virággal állsz elé.Sajnos tapasztalatból tudom,hogy manapság húzósabbak az elvárások.

Zsíros bankszámla kell meg forgófelnis Hummer...

2009. jan. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo: szomoruan olvasom a tapasztalataidat.

tenyleg vannak olyan lanyok akiket nem hat meg egy szal virag es vannak olyan fiuk akik szerint nem kell viragot adni a lanyoknak...

Egy biztos mindig vannak kivetelek es megkell oket becsulni! Azt hiszem itt lezarhatjuk a a virag vitat! tovabbi szep napot mindenkinek:)

2009. jan. 28. 10:27
 13/20 anonim ***** válasza:

Akkor én a nők azon 1%át képviselem, akik nemhogy nem a pasi képébe röhög, ha nem hoz virágot a randira, hanem egyenesen rosszul esik neki, hogy nem jutott eszébe!

mi az, hogy ciki a virág? az a ciki, ha egy pasinak soha eszébe se jut virágot hozni a randira.

pfff. tuskó generáció.

2009. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nemtom, hogy miért utasítjátok el ezt a virág dolgot...én személy szerint rendszeresen szoktam virágot "ajándékozni" a bnőmnek és mindig örül neki. (17 vok)

Persze ez barátnőtől is függ. Ha eléggé ismered, akkor eltudod dönteni, hogy örülne-e virágnak, vagy sem.

2009. jan. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
19 éves lány vagyok. Én nagyon-nagyon szeretek (bár most sajnos feltételes módban kéne írnom, tehát szeretNÉK) virágot kapni. Az előző kapcsolataimban nagyon el voltam ilyen téren kényeztetve. Fiatal barátaim voltak, és nem hiszem h "cikinek" érezték azt, h nekem virággal kedveskednek. Minden fontosabb alkalomkor is megleptek, de volt, h csak spontán, ami még jobb. Nem hiszem h a virág kimenne a divatból. Legalábbis remélem, h nem fog. Az udvariasság és a figyelmesség egyik jelképe, ha a fiú visz a lánynak virágot. És biztos vagyok benne, h csak elvétve akad olyan lány, aki ne örülne egy szép szál virágnak, hát még egy szép csokornak.
2009. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
utolso valaszolo: Tokeletesen egyetertek veled! :)
2009. jan. 28. 15:14
 17/20 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés, ezen már én is elgondolkodtam...

Én imádom meglepni bnőm valamilyen virággal.. nemtom miért lenne ciki... bár belegondolva a mai világban sokaknál már az érzelmek kimutatása is ciki, mindenki keménynek akar látszani amennyire csak lehet, szóval nem meglepő. Egyébként meg egy virág egy GESZTUS, egy jelképes dolog, meg különben sem biztos, hogy mindig valami baromi értékes ajándékkal kell meglepni a nagy Ő-t, néha bőven elég egy szál virág is :) Különben is sokkal romantikusabb, mint átadni egy csomag bombont :D


/egy 20 éves fiú/

2009. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 17 éves vagyok (lány9 és a barátom is ennyi idős és nekem szokott virágot hozni:)...olyankor nagyon örülök és szerintem mindenki örülne ennek...nem ciki sztem
2009. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ez nagy hülyeség.Nyugodtan vigyél neki virágot.Ne,hogy olyan legyél mint a mostani fiuk mert azokror tudnák mondani egy egész Lexikont 17 éves fejemmel.De a lányokrol is tudnák mit.Ez már nem az a világ ami voltPl:randi

Régen udvaroltak a fiuk a lányoknak,szerenád stb.minden romantikus dolog

Most meg már MSN legtöbb helyen.idézek:(intetrnet randi a fotomra kattincs,ha bejövök neked irj puszi)ennyi.Utánna meg ki tudja mi lesz belöle.

2009. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mint látod a hozzászólók többsége szeret virágot adni ill. kapni. A baj nem itt, azokkal a fiukkal van akik benéznek erre az oldalra, hanem a Te ismerőseiddel. Vajon igaz lenne a mondás miszerint madarat tolláról...?
2009. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!