Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak ennyit akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak ennyit akar tőlem mindenki?

Figyelt kérdés

Amint azt hiszem, hogy érdeklek egy pasit, kiderül, hogy csak egy alkalomra kellek neki. Ha elmegyek bulizni, és mondjuk elkezdek valakivel beszélgetni vagy táncolni, akkor végül mindig kiderül, hogy csak szexelni akar. De amúgy más férfiakkal is így állok, ismerjen az suliból vagy akárhonnan máshonnan. Teszi a szépet, aztán meg kiderül, hogy mit akar csak.

Engem ez nagyon zavar, és nem értem miért van. Nem öltözködök vagy viselkedek kihívóan. Akkor mégis miért??

19/L


2011. jan. 2. 15:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz körökben mozogsz.
2011. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs szerencséd. Mondjuk ha diszkóban ismerkedsz, akkor ne is számíts többre.
2011. jan. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha azt látnák rajtad h komoly lány vagy talán nem ez lenne.de amíg egy fiatal lányt látnak,egyértelmű h mit akarnak.
2011. jan. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezekszerint nem jó a szex veled és nem akarnak többször
2011. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja vagy hogy eleve nincs szex, hát akkor meg azért. De mégis te mit vársz egy pasitól mit akarjon?
2011. jan. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Apollo93 ***** válasza:
Ha komoly kapcsolatot akarsz akkor ne ilyen partibohócokkal kezdj hanem normális fiúkkal. Diszkóban tényleg nem érdemes komoly párt keresni, de nem lehetetlen:) A normális srácok biztos nem csak megdugni akarnak de ha neked csak a komolytalanok jönnek be akkor lehetséges hogy vagy felszínes vagy vagy csak ilyen az ízlésed de akkor nehéz lesz.
2011. jan. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dejavu válasza:
Szerintem ez ne zavarjon. Minden férfi azt akarja, mégiscsak ösztönlények vagyunk. Aki mást állít, hazudik. Persze, mindenki vágyik szeretetre, de a szexualitás miatt kezdünk el vonzódni egymáshoz. Sőt, olyanok is vannak, akik sosem komolyodnak meg, de ezt is észreveszi az ember. Én 19 évesen úgy jöttem össze egy sráccal, hogy első este a lakására akart vinni. Akkor nem mentem. Mire elérte amit akart, szerelmes lett. :) 5 év lett belőle... Szóval ezen ne aggódj, csak ne add oda magad, ha nem annyit akarsz.
2011. jan. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!