Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak el egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak el egy olyan lányt, aki már rég óta tetszik és én is neki, viszont egy másik oszt. Társunk is tetszik neki?

Figyelt kérdés

szóval van 1 lány, akivel már rég óta közeli barátok vagyunk, eléggé jól ismerjük egymást, tetszek neki, jelez, meg szóval a többiek is mondják, viszont van 1 másik srác is, aki szintén tetszik neki, gyakran hallom, mert közel szoktunk ülni egymáshoz, h a barátnőjének mondja, h milyen jó pasi az, meg mennyire bejön neki a srác, a barátnői meg mondják, h rólam is gyakran beszél

akkor nekem most mit kellene konkrétan tennem?mire vár?hogyan hódítsam meg?


2011. jan. 1. 23:19
 1/10 Gishart ***** válasza:

Én válasz elé állítanám: A másik srác vagy én?

De ez úgy általában mindenki lepisszegi, úgyhogy írok mást. Találd ki, hogy mit szeret. Pl hívd el moziba, vagy ilyesmi. Esetleg egy szál rózsa (ha szereti persze). Viszont ha egy idő után sem felejti el a srácot, akkor azt meg kéne beszélni...

2011. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de am úgy van, h haverok vagyunk, nem állíthatom választás elé, mivel nem járunk
2011. jan. 1. 23:50
 3/10 Gishart ***** válasza:
80%

Én sem arra mondtam. Csak ha mind a ketten bejöttök egymásnak, és ezt tudjátok is, akkor engem azért zavarna, hogy nekem is meg egy másik srácnak is azt mondja, hogy tetszik. Persze lehet hogy ezt nem akkor kell megkérdezni amikor még nem jártok.

Bár nekem az az elvem, hogy én nem harcolok nőért. Ha ő is szeret, akkor úgy is engem választ, ha meg nem engem választ, akkor nem szeret eléggé, s akkor nincs értelme harcolni

2011. jan. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van olyan nő, akiért érdemes küzdeni, akiért érdemes totálisan idiótát csinálni magunkból, mert túl büszke ahhoz, h megadja magát csak úgy...én szeretek küzdeni egy nőért, mert mikor megkapom, az annyira boldoggá tesz.Ez olyan élvezem a munkám gyümölcsét dolog
2011. jan. 2. 01:36
 5/10 Gishart ***** válasza:
Félreérted:D Egy nő szerelméért nagyon szívesen megharcolok, de versenyezni nem fogok:D Lehet hogy előbb nem ezt írtam, akkor sry:D
2011. jan. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem.Szerintem féltékennyé szeretne engem tenni.Am ő olyan, mint én, ő is szeret futni egy fiú után.Ez egy "örökkévalóságig" tartó húzdmeg-erezdmeg lenne.Ha futok utána, akk nem jó, ha ő fut utánam, akkor meg nem az enyém, én is rákapcsolok, akkor ő leáll, és nem tesz semmit.Ezt a játékot hogy kell játszani?Hogy kell ebben a játékban győzni?
2011. jan. 2. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:

sztem ilyen jatekokat ne jaccal, pont az ilyen dolgok miatt mondjak, hogy legy korrekt es egyenes...

najo viccet felre teve, csajjal ez nem megy ... az en tanacsom az, hogy tedd feltekennye szedj fel masik csajt vagy tegyel vmi olyan dolgot amiert sokan irigyelnenek, lassa mekkora fonyeremeny vagy es mikor latod, hogy nagyon bejossz neki (mert ez latszik altalaban) akkor ugy jaccol vele majd ahogy te akarsz;)

2011. jan. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem oldd meg h valamikor valahol kettesben legyetek... és akkor megmondod neki...
2011. jan. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Altair1191 ***** válasza:

Figyelj. Nem akarok oktatni nagyon de totálisan ugyanabban a helyzetben vagy mint én csak 1 dolgot nem tudok: Jól kijön a sráccal?


A:Mert ha igen: nehéz helyzet. Ha tényleg őt akarod akkor kemény út előtt állsz. Lehetőleg keresd meg a kapcsolatuk mélypontjait, és tégy jót,jókor,jó helyen(szerintem érted mit akarok mondani).

Ha kicsit mocskos akarsz lenni akkor NAGYON finom módszerekkel próbáld őket szétválasztani,pl valakin keresztül akiben te és a lány is megbíztok névtelenül mocskos,de csakis igaz dolgokat kell a lánnyal tudatni a fiúról. Ez is kicsit remegteti a dolgot.


B: Ha nem tűnik túl komolynak, pl mint nálam:a fiú rá se tojik a lányra, vagy csak egyszerűen "nem bír a hormonokkal" és "kikezd" több lánnyal is .


Ha minden jól jön ki akkor előbb-utóbb a lány feladja hogy ez egy reménytelen alak és akkor otthagyja.

Innentől meg te vagy a közeli barát, hagyj egy kis időt hogy átgondolja a dolgot(4-5 nap, akár 1-2 hét) közben maradj közeli barát. Ha úgy érzed készen állsz és nem jött közbe semmi (nem jött békülni vagy nem jött össze mással) akkor bevetheted magad!

2011. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Altair1191 ***** válasza:
A játékról ennyit: Fuss el, ha jön utánad hirtelen fordulj meg és tárd ki a karod! Majd belerohan! =)
2011. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!