Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hódítsak meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsak meg egy bizonyos lányt? Mit akarhat? Lent részletezem.

Figyelt kérdés
Szóval egy lánnyal már egy ideje randizgatunk.Közönbösnek mutatja magát, de nem az.Igyekszik néha féltékennyé tenni engem...szokásos lányos dolgokat csinál.Azt várja, h meghódítsam.Hogyan kellene ezt csinálni?Valami romantikus dologra gondoltam.Nem kimondottan ajándék.Inkább valami, ami úgy szíven üti az embert...szóval értitek.Egy gesztusra, egy tettre, amit pl csak miatta tennék meg.Tudnátok ötleteket adni?
2010. okt. 4. 23:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szóval ő vmi olyasmit vár, h bebizonyítsam, h érdemes vagyok arra, h a pasija legyek.
2010. okt. 4. 23:38
 2/11 anonim ***** válasza:
Sztem próbálkozz másnál, ha nem akarsz jó sokat szenvedni. FGF
2010. okt. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De én szenvedni szeretnék :)Szerintem érte megéri.

Ne légy ilyen lehangoló.Legalább megpróbálom.Ha minden nehézségnél feladtam volna, akk most nem tudnék tükörbe nézni.A küzdelem jó.Utána, persze csak ha győz, az ember tudja értékelni azt, amit megszerzett.A könnyűvérű lányokat senki sem értékeli.Végre megismertem egy olyan lányt, akit tudnék szeretni...nem adom fel, csak mert nem adta be elsőre a derekát.

2010. okt. 5. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:

Na ez az ami sok pasiból hiányzik:)

Én azt mondom, hajrá, de ( ez lehet elsőre viccesen hangzik)

Biztos vagy benne, hogy tetszel neki, mert ha csak szórakozni akar veled..

Én azt mondom, hogy mondd meg neki, hogy mit érzel valami romantikus helyen, pl. víz partjánál, este :)

2010. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Na ez az ami sok pasiból hiányzik:)" Ezt ne hidd el soha! A nők általában azért sírnak, mert a férfiakból kihalóban van a romantikázás, és nem becsülik meg őket eléggé. DE! Abban a percben h kimutatod egy csajnak a valódi érzéseidet, és tudatod vele h fontos neked, és csak ő kell neked, elveszíted. Azzal h megbecsülsz és tenyereden hordozol egy lányt, nem tudod magadhoz kötni. Mivel még a legtöbb emberben él a "vadászösztön" ezért csak addig maradsz érdekes amíg van miért "harcolni". A lényeg: ne éreztesd vele azt h kell neked. Legyél közömbös, sőt hanyagold. Utána ő fog keresni. ;)
2010. okt. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ami szíven üti az embert..? nos lássuk csak.. egy gyalogsági ásó kiválóan szíven ütheti az embert.
2010. okt. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

hűha... kicsit igaza van mind a két előttemszólónak (nem az ásósra gondolok)

én is hasonló helyzetben vagyok...:) elég jó érzés, egészen addig, amíg nem dől el h mi lesz. Csak addig érdekes a dolog, utána átmegy megszokássá vagy csalódsz...

Ütős dolgot szeretnél... hm... Te ismered Te tudod mi történt már meg vele... próbáld olyan élményben részesíteni amit először él át... Nem a szexre gondolok! Szerintem az bejönne és maradandó is lenne/lennél :)

szia

Hány éves vagy?

2010. okt. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ötletnek tűnik :)

am 18 vagyok.

2010. okt. 7. 14:38
 9/11 anonim ***** válasza:
merre fele laksz?
2010. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Újpest
2010. okt. 7. 19:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!