Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

nagyából megpróbálom külsőre leírni: 170 magas, telt idomokkal áldotta meg a sors, van rajta kis plussz, barna haj, kékeszöld szemek, és nem egy modellarca van. (nem pattanásos meg semmi ,csak oylan szürke hétköznapi)

egyszerűen a szemeibe szerettem bele, már szinte elsőre...

nem is néztem nagyon mást, este végére jól össze is jöttünk, smaci, minden ilyesmi...;)

A gond csak az hogy eddig minden haver meg ismerős nőjét lefikáztam, most meg ha összejövök vele mindenki szemében s*gget csináltam a számból, és ezen csámcsognak majd vagy félévig ismerem őket ugyan olyan g*cik mint én...XD

Mindez 2 hete volt azóta 1xer találkoztunk, és abban maradtunk hogy hívom...hát majd talán egysze XD.... vélemények?

szted?

szemein kívül személyisége is egész megtetszett, egyedüli bajom hogy kissé molett, és az arcszerkezete, de a szemeibe nagyon beleestem.....

ö 17/l

én 18/F


2011. jan. 1. 16:30
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

simán! eddig bejött, csak most kicsit vakvágány....:D

mire vagyok büszke? Hát csak úgy, MAGAMRA, a testemre (folyamatosan dolgozom rajta), a cukifiúságomra.

Egyetlen dologgal lehet kiborítani, ha közli velem egy csaj, hogy nem vagyok az esete, nah ekkor életbe lép a folyamatos csesztetés, és beszólogatás folyamta aminek a vége úgyis az hogy összejövünk Vagy futok...:D (rám uszítja a haverjait) ilyenre is volt már példa..:S De nemkapnak el soha!

2011. jan. 2. 13:09
 22/24 anonim ***** válasza:
Cukifiúság... Hát tudod a nőknek biztonság kell és egzisztencia, nem pedig egy csóró cukifiú. Mondjuk a melegeknél és a 14 éveseknél lehet hogy bejövős lennél! :P A test meg...a legtöbb férfinak viszonylag könnyű jó testet produkálni, elég hozzá egy edzőterem, normális kaja meg pár tápkieg. :) Szóval nem olyan nagy szám a teljesítményed, kisfiú vagy még, ezt a kommentjeid és a stílusod is mutatják.
2011. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

ezaz biztonság= anyagi biztonság=pénz

magyarul ah van pézed tök mind 1 hogynézel ki, és nehogyelhiddám hogy olyan könnyú jó testet faragni

2011. jan. 2. 20:51
 24/24 anonim ***** válasza:
Jaj már... én is járok terembe, és jópár ismerősöm is. A pasiknak lazán megy, legalábbis a nőkhöz képest.
2011. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!