Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

nagyából megpróbálom külsőre leírni: 170 magas, telt idomokkal áldotta meg a sors, van rajta kis plussz, barna haj, kékeszöld szemek, és nem egy modellarca van. (nem pattanásos meg semmi ,csak oylan szürke hétköznapi)

egyszerűen a szemeibe szerettem bele, már szinte elsőre...

nem is néztem nagyon mást, este végére jól össze is jöttünk, smaci, minden ilyesmi...;)

A gond csak az hogy eddig minden haver meg ismerős nőjét lefikáztam, most meg ha összejövök vele mindenki szemében s*gget csináltam a számból, és ezen csámcsognak majd vagy félévig ismerem őket ugyan olyan g*cik mint én...XD

Mindez 2 hete volt azóta 1xer találkoztunk, és abban maradtunk hogy hívom...hát majd talán egysze XD.... vélemények?

szted?

szemein kívül személyisége is egész megtetszett, egyedüli bajom hogy kissé molett, és az arcszerkezete, de a szemeibe nagyon beleestem.....

ö 17/l

én 18/F


2011. jan. 1. 16:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
nnnnemroszz amiket írsz, de az önbizalom pont a fordítottja, fullon van, sőt több is mint kéne....
2011. jan. 1. 17:50
 12/24 anonim ***** válasza:

A túlzott magabiztosság (nak tűnés:) mögött mindig! hiányállapot áll!


(Pl egy nárcisztikus személyiségzavarban szenvedő ember látszólag tele van önbizalommal, és másokat folyamatosan leértékel. aztán a pszichoterápián kiderül, hogy valójában nagyon is kicsinek érzi magát)

2011. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"gond csak az hogy eddig minden haver meg ismerős nőjét lefikáztam"


Kiváncsi lennék én rád, hogy nézel ki, hogy ilyen bátran mindenkit lefikázol.

2011. jan. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szóval önbizalmad van, mi? Ha akkora fullos pasi lennél, mint amilyennek képzeled magad, akkor nem lennél egyedül mint az ujjam, hanem lenne egy (vagy több) bombázó barátnőd, és nem azon problémáznál, bevállalj-e egy dagi csajt.
2011. jan. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Ha a haverok miatt "dobod": búza vaaagy! ;D És megérdemled, hogy pont őbelé szerettél a szivatások miatt! Isten nem ver bottal! :D

Am meg szerintem tutibb lesz a csaj, mintha valami modellt szedtél vna fel! ;)

Szorítok, h ne szúrd el!

19L

2011. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

74 %os:

tudod a bombázó barátnőknek nemelég hogy jól nézel ki, hanem az kell hogy milyen vastag a pénztárcád!

Azt meg még tegyük hozzá, hogy én sosem kezdeményezek egy csajnál, viccelsz? A büszkeség mindenek felett.


-------------------


Ővele még mindig nemtudom mi legyen, pedig aludtam rá egyet. Elszúrni? Háh, megbántani mondjuk nem szeretném, mégiscsak baráti társaságunk közös félig....

2011. jan. 2. 09:52
 17/24 anonim ***** válasza:

Hát ki fog kezdeményezni egy nőnél, az öregapám? :) Mire vagy te büszke barátom?:) Arra, hogy gyáva vagy egy nőnél kezdeményezni? A csaj udvaroljon neked? Minnyá berosálok esküszöm!

Hová fajult ez a világ!!

2011. jan. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Még jóhogy! XD

Gyáva, ugyan már, mondtam büszkeség, úgymint a csajoknál, hogy nem állnak szóba akárkivel.

2011. jan. 2. 10:36
 19/24 anonim ***** válasza:
Akárkivel biztosan nem, de ha tetszik az a nő az isten szerelmére! Én meg imádok hódítani, nekem ne udvaroljon nő wazze!
2011. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Pff, szánalmas vagy. :) Azt hiszed ha tátod a szádat majd belerepül a sült galamb? Az még fel sem merült benned, hogy nem a pénztárcáddal van a baj, hanem egyszerűen csak nem kellesz a (jó) nőknek? Ráadásul ha már így szóba jött, ahhoz képest, hogy 'nem vastag a pénztárcád', eléggé fenn hordod az orrodat! Mirefel vagy hát olyan büszke?
2011. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!