Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnál egy ilyen csajjal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnál egy ilyen csajjal?

Figyelt kérdés

nagyából megpróbálom külsőre leírni: 170 magas, telt idomokkal áldotta meg a sors, van rajta kis plussz, barna haj, kékeszöld szemek, és nem egy modellarca van. (nem pattanásos meg semmi ,csak oylan szürke hétköznapi)

egyszerűen a szemeibe szerettem bele, már szinte elsőre...

nem is néztem nagyon mást, este végére jól össze is jöttünk, smaci, minden ilyesmi...;)

A gond csak az hogy eddig minden haver meg ismerős nőjét lefikáztam, most meg ha összejövök vele mindenki szemében s*gget csináltam a számból, és ezen csámcsognak majd vagy félévig ismerem őket ugyan olyan g*cik mint én...XD

Mindez 2 hete volt azóta 1xer találkoztunk, és abban maradtunk hogy hívom...hát majd talán egysze XD.... vélemények?

szted?

szemein kívül személyisége is egész megtetszett, egyedüli bajom hogy kissé molett, és az arcszerkezete, de a szemeibe nagyon beleestem.....

ö 17/l

én 18/F


2011. jan. 1. 16:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne érdekeljen mások véleménye! Ha tetszik, ne hagyd annyiban a dolgot!
2011. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
86%
Ilyen hozzáállással inkább hagyd békén azt a szerencsétlen leányzót.
2011. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Próbáld meg! Mit veszthetsz vele?

Csak arra kérlek, hogy ne hitegesd a leányzót! Légy vele korrekt.

És, ha nem tetszik a gömbölydedsége, vedd rá, hogy menjetek el együtt kocogni, biciklizni satöbbi. Közös programnak is jó, és formálódni is fog a csajszi.


Nomeg, tapasztalat, hogy, ha az ember lánya szerelembe esik, megy le pár kiló.


Próbáld mg...

2011. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Jeeezz, mintha az én sztorim lenne :D Szerintem szard le mások véleményét, de ha így teszel akkor határozd is el magad rendesen hogy legalább a csajnak ne legyen baja belőle.
2011. jan. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

igen mindeddig ilyen volt a hozzáállás mindenki csaja randa meg úriste ilynne összejöni ez hülye....

de most hogy énis ebbe a cipőbe járok má más...XD

na de téll, rajtad röhög a haveri köröd és lesz egy csajod(ideje már), vagy menő maradsz, de egyedül nők terén...

2011. jan. 1. 16:40
 6/24 anonim ***** válasza:
86%

R.

sztem hagyd..

tételezzük fel h összejöttök..happy minden, de a haverjaid cikiznek. tuti hogy otthagynád a csajt, mert akkor nem is tetted volna fel ezt a kérdést, ha nem érdekelne mások véleménye. tehát emiatt szakítassz a kiscsajjal, ami miatt összeszakad a szíve.. megéri??

nem nem igazán


18/L

2011. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
66%
Beszarás, hogy ti pasik mekkora gyökerek tudtok lenni! :)
2011. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van 18/l

ebbe nemgondoltam még bele, de nekem szarul esne, ill volt már hasonló, és az is g*ciroszul esett de mástészta

alszom rá mégegyet

2011. jan. 1. 16:49
 9/24 A kérdező kommentje:

nah kedves gyökérkezelt! én meg beszarok a nők kérdésein mikor már jön az 1000. hogy hogy keltsem fel a srác figyelmét....

ink írd le mit csinálnál, oltoganti másokat meg ott az inex portál..:XD

2011. jan. 1. 16:50
 10/24 anonim ***** válasza:

Én egy kis önvizsgálatot tartanék első körben az önbizalom terén. (aki nagyon fikázik másokat, annak magával van baja. Ha nőket fikázik gyakran, akkor pedig esetleg férfiként gyér az önbizalma)

Második kör: miért is van szükség a haverok jóváhagyására? Ennyire befolyásolható vagy? Vagy a havernak választasz párt?

Harmadik kör: Villogásra kell a nő, vagy szerelemre és arra, hogy jól érezd magad vele? Ha az utóbbi, akkor lesz..od a szépséghibáit, mivel te sem vagy tökéletes.

Negyedik: az a menőség rovására megy, ha beleszeretsz egy lányba? Lehet, hogy inkább bandát kéne váltani, mert így marha menő leszel, csak éppen kurv..a egyedül maradsz a menőségeddel.


Picit gondold ezeket át.


(A menőség valahol máshol van, rossz helyen keresed:))

2011. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!