Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félek a pasik közeledésétől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a pasik közeledésétől (oka lent) Hogy kellene kezelni az ilyen helyzeteket?

Figyelt kérdés

Az a bajom a közeledéssel, hogy folyton attól félek, hogy nem fogom tudni viszonozni az illető érzelmeit, és ezzel fájdalmat okozok neki... 20 éves létemre kétszer jutottam el fiúval odáig is, hogy na akkor "randi", meg ismerkedjünk, meg satöbbi, de mindkettőnél pontosan be is igazolódott ez a félelmem... :S Pedig sokan akarnának velem megismerkedni, az a helyzet, merthát nem vagyok csúnya, meg különben is normális, rendes, kedves (bár elég visszahúzódó... de sokaknál ez is erény) egyetemista lány vagyok, de nekem NEM MEGY!!! És ráadásul az a 2 ismerkedés, ami eddig volt nekem, jól rá is tett még két lapáttal. Annak ellenére, hogy tudtak a félelmemről, meg azt is tudták, hogy nem érzek irántuk semmit (direkt mondogattam nekik, merthát féltem már akkor is), a végén még az orrom alá is dörgölték, hogy játszottam az érzelmeikkel!! Merthogy ők persze belém szerettek, én meg ezt nem tudtam viszonozni, és hiába mondtam nekik, amit mondtam, ők azt hitték, hogy majd ez meg az meg amaz lesz, meg meg fogok változni, meg mit tudom én... Bár lehet, hogy direkt csak azért mondták ezt, hogy revansot vegyenek, vagy nem tudom, direkt megbántsanak, más okát tényleg nem tudom elképzelni... Meghát mindig mondtuk is, hogy neeem, dehogy járunk, csak ismerkedünk, aztán meg tessék... Na mindegy, szóval nagyon félek ezektől a pasiktól, akiknek tetszek, meg szimpatikus vagyok, én tényleg nem akarok senkit megbántani, de nem tudom, hogy ismerkedjek akkor... (Mert akik felé meg én közelednék... azok a fiúk, akik iránt meg én éreztem valamit, azok meg irántam nem érztek semmit... De nálam a szerelem nagyon ritka dolog, eddig 20 év alatt 2 olyan embert tudtam megismerni, aki iránt éreztem ezt az érzést...)


Meg azt se nagyon tudom, hogy olyankor mit kell csinálni, amikor egy fiú megkér rá, hogy ismerkedjünk (vagy hogy mondjam :D),de a külseje (testalkata és/vagy stílusa) totál nem jön be... Az a baj, hogy nekem külsőre is nagyon kevés ember jön be :S Akkor meg hülye kis válogatós p*csának tartanának, meg azt hinnék, hogy nekem a belső már nem is fontos...


Á, szóval tök para nekem ez az ismerkedősdi :S Viszont én érzelmileg nekem már nagyon hiányzik egy kapcsolat, meg nagyon megszenvedtem éveken át ezekkel a viszonzatlan szerelmekkel :-( Én már annyira de annyira szeretném... De nem megy!! Nem tudom, hogy kell... Nem tudom, másoknak hogy jön ez ilyen ösztönösen, hogy hogy kell ismerkedni... Én nem vagyok egy társasági ember, ez lehet a baj?


Bocsi, hogy regény lett :S


2010. dec. 30. 21:00
 1/10 A kérdező kommentje:

fú de népszerű lett ez a kérdésem :D

mondjuk még mindig jobb, mint a "vonulj zárdába, te kretén"-típusú válaszok :))))

2010. dec. 30. 21:12
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyi! SOSE RANDIZZ OLYANNAL,AKI NEM TETSZIK!


És ha csak kevés ember tetszik, akkor mi van? :)

Ha mondjuk nem is tökéletes a srác, de megtetszik a tekintete, vagy a stílusa, netán a kisugárzása, akkor és csak akkor ismerkedj vele!


Sz.ard le ki mit gondol, ha válogatós vagy, akkor mi van? Én se randiztam olyannal, aki nem tetszett...


20 évesen semmiről sem vagy lekésve. És hidd el, ha találkozol VELE, azzal, aki hozzád való, érezni fogod, és nem fogsz rettegni attól, hogy mit szól, ha elutasítod. :)

2010. dec. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindenképp a fiú hibája, hogy nem érti meg, hogy csak ismerkedés/barát. Ezt fel kell tudni fogni... persze itt jön az ultimátum, hogy vagy jártok vagy barátok sem... Ezt én szánalmasnak tartom ezért nem te vagy a hibás! Semmiképp! ÉN is válogatós vagyok... és akkor mi van? Semmi.. nem fekszem ágyba az első nővel aki szembe jön és beszélgetünk... És tényleg nagyon válogatós vagyok! Most nekem sincs kapcsolatom, és nekem is hiányzik. Én is visszahúzódóbb vagyok de szerintem ez sem akadály, és semminek nem az elrontója, ismerkedni nehezebb az tény, de nyitott szemmel kell járni.
2010. dec. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Telleg erdekes kerdes, a felelem attol, hogy nemtudod viszonozni a masik erzelmeit, teljesen normalis mondjuk ez meg sosem jutott az eszembe, de megis elore honnan tudhatnad, hogy befog-e jonni a stilusa meg ilyenek? Vagy inkabb a kulsejukkel volt bajod, ha belsore megis tetszettek neked? Ha akarsz bovebben beszelni errol kuldj privatot, ilyen jellegu problemaval meg nem talalkoztam es engem is komolyan erdekel, meg ugye a hulye kivancsi termeszetem...
2010. dec. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is a Féri hibája, he nem tudja felfogni és kellöképpen tolerálni, ha nem tudsz éppen felé érzelmeket kimutatni.

Sokaknál az a baj, hogy hajlamosak 1-2 hét után is azt hazudni, hogy bennük kialakult valami és hogy Ök igen is szeretnek.

A másik az, hogy 2 eddigi randevúból ne általánosítsd magad. Inkább örülj, hogy nem egy kis csitri módjára viselkedsz, aki 2 óra után már "drágám, édesem, szeretlek" szavakkal dobálózik, hanem megfontolod a dolgot.

Egyszóval, ne magadban keresd rögtön a hibát, majd eljön az az ember aki felé tudsz érzelmeket táplálni.


21/F

2011. jan. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Először is azzal, hogy félsz attól, nem tudod boldoggá tenni az illető fiút, semmi probléma nincs, ha te ennyire törődsz a másikkal.

Állj úgy neki a dolgoknak, hogy aki tetszik neked, azt ismerd meg, legyetek barátok, majd utána kell rátérni a lényegre, mert egy ismeretlennek nem tudsz boldogságot nyújtani, nem tudod, hogy mit is kezdj vele.

Azzal, hogy megválogatod a partnereidet, egyáltalán nincs semmi baj, hiszen te szerelemre és nem testiségre vágysz.

Hamarosan eljön az az úriember, akiben megtalálod a nagy szerelmet, és csak egymásnak fogtok élni s nem fogsz görcsölni azon, hogy hogyan tudnád boldoggá tenni, mert az majd jön magától (ha eléggé szeret, elég vagy TE is, mint örömforrás).


Ne feledd, a szerelmed legyen a barátod is egyben, mert csak így működik (kommunikációval) egy kapcsolat.

2011. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Énis hasonló helyzetben vagyok mint Te csak fiúban.Énis már nagyon vágyom egy kapcsolatra. Ha gondolod írj privit és beszélgethetünk.22f

2011. jan. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Detto. Ugyanez van nálam is. És én is így jártam a randik után. Másoknak tényleg elég könnyen megy. Nekem se sikerült soha még:S ÉS szintúgy jó lenne már egy kapcsolat:S
2011. jan. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szia!


Én is hasonló vagyok.

Ha belegondolok, hogy egy fiúval kellene lennem, és most csak az ismerkedésről beszélek, hányingerem lesz... és nem tudom ezt az érzést legyőzni, de megnyugtat egy gondolat, hogy ismerek egy hozzám hasonló nőt is, akinek már van családja, gyermeke. :) Tehát vagy legyőzzük ezt, vagy "kinőjük", vagy ahogy az lőttem szólók mondták, jön majd a nagy Ő, akivel nem így fogunk viselkedni.:)


18/L

2012. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia! Én teljesen át tudom érezni ezt mert én is ugyan ezt élem át. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a dologgal hanem vannak mások is akik ezt érzik. :)
2016. okt. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!