Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem ezeket a helyzeteket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem ezeket a helyzeteket. Miért van ez?

Figyelt kérdés
Ha megismerek egy lányt, és elkezdek vele beszélgetni nagyon jol elvagyunk mindig.. találkozgatunk is... de abszolút nem látszik rajta semmi negatív... és amikor végre odaérünk hogy lesz valami akkor mindig jön egy másik pasi akire régóta várt.... és 100 hogy nem csak mondják mert láttam is öket már azzal a fiuval aki épp képbe jön azoknak a lányoknak....velem lehet valami gond? vagy csak ilyen mázlim van hogy mindig akkor találják meg a lányok a maguknak való fiut amikor én jönnék képbe?
2010. szept. 4. 00:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a randiguru!
2010. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj, őszinte leszek. De én is mindig így 'pattintottam' le azt a fiút, aki nekem nem tetszett. Mivel jólnevelt és udvarias lány voltam mindig is, kedves és érdeklődő voltam a fiúval (akkor is, ha közben nem tetszett, de elhívott egy kávéra pld.), de mikor közelebbi kapcsolatot akart(ak), akkor én ezzel takaróztam, hogy bocsi, de előkerült egy korábbi fiú, aki már régóta tetszik, vagy valami hasonló szöveg. (És érdekes módon hálistennek sose bántódtak meg, mert elhitték).


Szóval ne áltasd magad, mert ha igazán tetszenél azoknak a lányoknak, akkor csak téged akarnának, és nem az ex-szel foglalkoznának... És kívánom, h mihamarabb megtaláld a neked való párt! :)

2010. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez csak a balszerencse... majd vége lesz egyszer, a balszerencsés korszak után mindig szerencsés jön :D
2010. szept. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
te vagy a kabalapasi:D találkozz velem is:D komolyra fordítva, nem hinném, hogy veled van a baj, valószínűleg csak rossz időben voltál rossz helyen...:/ sajnos előfordul.
2010. szept. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát öszintén okés ha igy akarnak lepattintani... ezzel nincs is gond.... csak akkor nem értem miért beszélt rólam közülük egy pár az én ismeröseimnek hogy mennyire csipáz?:S végülis egyszer csak-csak nem nyulok mellé remélem:D
2010. szept. 4. 00:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát az nem jelenti azt, hogy ha lepattint, akkor nem csipáz, a kettő nem zárja ki egymást. Sőt, akár hiszed akár nem, én annyira csipázom az egyik ilyen lepattintott fiúmat, (meg ő is engem), hogy én lettem a fiának a keresztanyja :) Tehát jó barátságban vagyunk (maradtunk), de mint társat, pasit nem tudom elképzelni. Jó fej, meg aranyos, meg minden, tényleg szeretem, de nem úgy... :(
2010. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amugy voltam már elégszer randiguru:D de köszi a normális válaszokat....
2010. szept. 4. 00:30
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvastam a 00:23 válaszát...

És én még azt hittem ezzel csak féltékennyé akarnak tenni és mégjobban hajtottam!


Kicsit sem vagyok bosszús, ááá dehogy...

2010. szept. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!