Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim. Nem tudom, hogy mit vegyek föl, de szeretnék a sexy ruha alá valami még vadítóbb bugyit is felvenni. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek mit szólna a srác, ha az első randin le akarok vele feküdni?


Amúgy ismerem a csávót már egy ideje(3-4 hét) és csak összefutottunk néhányszor az utcán, de leginkább eddig msn-en beszélgettünk.


2010. dec. 30. 18:35
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
feküdj le vele bátran,sőt hagyd hogy a melleidet leveresse pisával ;)
2010. dec. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Elég undorító dolgot írsz. Lelki sérült.
2010. dec. 30. 19:15
 23/32 anonim ***** válasza:
hát ha vadítót veszel is fel honnan tudná hogy máskor meg nem oylan van rajtad?
2010. dec. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Hát azt azért csak érzi, tudja egy érettebb pasi, nem? jajj, most eléggé elbizonytalanodtál, erre még nem is gondoltam.
2010. dec. 30. 19:23
 25/32 anonim ***** válasza:

ja azt hittem egyidős veled

akor tényleg valami olyat vagyél fel ami nem normál amit nap mint nap használsz de ne is nagyon vadító olyan közepes vagy hogymondjam

2010. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
mármint hogy én bizonytalanodtam el ?:)
2010. dec. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
elbizonytalanítottál, bocs és köszi szépen:)
2010. dec. 30. 19:34
 28/32 anonim ***** válasza:

igazán nincs mit :) bár nekem lenne ilyen napom :)

hát a legjobbakat érezzétek jól magatokat és bolgog újévet :)

2010. dec. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok, aki írta, hogy első alkalommal lefeküdt a párjával.

Nos én ekkor 19 éves voltam és a párom csak 3 évvel volt idősebb nálam.

Ha te 16 vagy és a pasi sokkal idősebb akkor nagyon gondold meg, nehogy tényleg kihasználás legyen belőle. Megértem a gondolataidat és a vágyaidat, mintha magamat olvasnám (az utóbbi 1 évben nem volt senkim), szóval abszolút együtt tudok érezni veled, de nagyon gondold meg.

2010. dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Hálát adok az égnek, hogy valaki átérzi azt, amit én érzek. Ez boldogsággal tölt el.

És, ki tudja? Honnan lehet azt tudni, hogy csak egy férfi használhat ki egy nőt? Egy nő ezt miért ne tehetné meg? A nőknek is vannak vágyaik, álmaik talán. Elérhetik ezáltal a gyönyört. A férfiak is ezt a fajta kéjt keresik szüntelen. Mi nők, miért nem kereshetjük? Mivel a köztudatban/véleményen ez van, hogy a férfi használja ki a nőt, így lehetne azt mondani, hogy kölcsönös kihasználásról van szó. De jó értelemben. Úgymond, ha kialakul egyfajta vibrálás, akkor közös megegyezéssel "kölcsön adhatják magukat egymásnak". Keresve a gyönyört mindketten. És ha csak ezt akarják, akkor miért ne tehetné meg mindkettő egyenlő félként?


(Egyébként nem sikerült a randi. Inkább hazajöttem. Elmentünk egy kávézóba. Eleinte minden okésnak tűnt, aztán jött a bumm. Kicsit gusztustalanul viselkedett. Az a tipikus nemtörődöm, laza vagyok majd szétesem. Néha bunkó pö.cs volt. Azért nem fekszem le akárkivel. Megláttam, hogy eddig nem is adta önmagát. Ha én megadom a tiszteletet(mert mindig megadom. kortól, nemtől függetlenül) a másiknak, akkor azt elvárom a másiktól is.

)

2010. dec. 30. 23:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!