Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim. Nem tudom, hogy mit vegyek föl, de szeretnék a sexy ruha alá valami még vadítóbb bugyit is felvenni. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek mit szólna a srác, ha az első randin le akarok vele feküdni?


Amúgy ismerem a csávót már egy ideje(3-4 hét) és csak összefutottunk néhányszor az utcán, de leginkább eddig msn-en beszélgettünk.


2010. dec. 30. 18:35
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves hozzászólást.(kur-va)


Igen, kb egy hónapja ismerem, annyi nem elég? Elég sokat szoktunk beszélgetni, olyan már, mintha nagyon régóta ismerném. Ezzel ő is így van.

Amúgy meg nem kellene egyből megjegyzést tenni rám, nem tudod a körülményeket.

2010. dec. 30. 18:48
 12/32 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem kellene egyből megjegyzést tenni rám, nem tudod a körülményeket.


Azokat leírtad.De utánna ne gyere ide sírva, hogy az első randi után eldobott, meg terhes vagyok,de nem kellek neki a gyerekkel, stb.

Beszélsz vele...egy gépen kereszutül.Szemtől szembe hányszor beszéltél vele?Hányszor voltál vele egyedül?Tudod a reakcióit?

De tudod mit, meg is érdemled!

2010. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

vehetsz fel sz*xy-s bugyit is nincsen azzal semmi gond :)

de tudod nem bugyi legjobb dolog a világon de közel van hozzá ;) egyébként nem tudom de ha azt mondta hogy ott alszol akkor szerintem sem csak aludni akar legalábbis én biztos hogy nem csak aludni hívtalak volna :D

2010. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
na, végre valaki aki jól látja. Elég átlátszó így az első randin áthívni aludni, de hát én is benne lennék egy kis hancúrban, mivel úgysem most volt pasim, szóval már jó lenne valami.
2010. dec. 30. 18:57
 15/32 anonim ***** válasza:
Ő hány éves? Te mikor vesztetted el?
2010. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Pontosan mi a gond? Nincs olyan fehérneműd, ami kellene?

Nem ítéllek el egyébként.

A volt párommal az első randink egy hirtelen jött ötlet után az én lakásomban történt, mivel csak egy ágyam volt abban aludtunk mindketten. Le is feküdtem vele, úgy,ahogy az utána következő 2 évben majdnem minden nap :9

Az első perctől éreztem, hogy szeretem és megbízhatok benne, szóval nem mindenki ribanc, aki ilyet csinál.

2010. dec. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kettesben nem sűrűn voltunk eddig. Csak néhányszor beszéltünk élőben, de akkor is nagyon teccett.

Elég jóképű pasi, szóval én úgy vagyok vele, hogy kár lenne kihagyni. Végülis ha egy pasi megteheti, hogy akárkivel szexel, akkor egy lány miért ne tehetné meg?

2010. dec. 30. 19:00
 18/32 anonim ***** válasza:
akkor lenne csak rossz ha még esetleg szűz vagy de ha nem akkor meg szerintem semmi baj nincsen ezzel :)
2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

Az szerintem lényegtelen a kérdés szempontjából, hogy mikor vesztettem el.


Már írtam, hogy 16 éves vagyok.


Igazából az lenne a problémám, hogy nem tudom, hogy milyen fehérneműt vegyek föl? olyat, ami elég szép, de nem gondolná a másik, hogy én pont a sexre készültem. vagy egy olyat, ami nagyon nagyon vadító, és ezzel pontosan a tudtára adom, hogy én is terveztem az akciót.

2010. dec. 30. 19:04
 20/32 anonim ***** válasza:
Arany középút. Olyan van? Mondjuk fehér de csipkés.
2010. dec. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!