Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ma lesz az első randim. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma lesz az első randim. Nem tudom, hogy mit vegyek föl, de szeretnék a sexy ruha alá valami még vadítóbb bugyit is felvenni. (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek mit szólna a srác, ha az első randin le akarok vele feküdni?


Amúgy ismerem a csávót már egy ideje(3-4 hét) és csak összefutottunk néhányszor az utcán, de leginkább eddig msn-en beszélgettünk.


2010. dec. 30. 18:35
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
Nagyon kérlek ne feküdj le vele az első igazi randin!!! De azért vehetsz fel szép fehérneműt, csak ne feltűnően szépet...ki tudja hogy alakul, és akkor nem hiszi azt, hogy Te készültél.
2010. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
16L
2010. dec. 30. 18:39
 3/32 A kérdező kommentje:
De beszéltük már, hogy lehet nála alszom. Szóval amúgy is meglátná a fehérneműmet, szóval muszáj nagyon odatennem magam. Viszont nem tudom, hogy az ott alvás arra megy-e ki, vagy csak aludni szeretne. bár kötve hiszem, hiszen én sem azért tölteném ott az éjszakát, hogy csak aludjunk.
2010. dec. 30. 18:42
 4/32 anonim ***** válasza:
58%
az igen :D kis k.rva
2010. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell az első randin lefeküdni vele?Szinte nem is ismered!
2010. dec. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
44%
De ismeri!!!!!!!4 Írta, hogy 3-4 hete dumálnak msnen!!!!! :D
2010. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

De ismeri!!!!!!4 Írta, hogy 3-4 hete dumálnak msnen!!!!! :D


Ezt komolyan gondolod???

2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
38%
ahogy érzed engem speciel nem zavarna ha első randi után lefeküdnénk :)
2010. dec. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
46%
Én bírom azt, ha a csaj leakar feküdni az első randin, szeretem a büdös k*rvákat, akiket lehet alázni ilyen hamar. :) Vegyél fel valami jó melltartó-bugyi párosítást, ami vadító színű. Borotválkozz, mossál fogat és kész. :D Szerintem a srác is örülni fog. Szarjál is előtte jó nagyon, hátha análozni is akar a pasi, ne kelljen már fosturmixba élveznie. :) Ha ezeket megteszed minden rendben lesz. :)
2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
20%

Örülnék egy ilyen csajnak, nem k*rva!

Mostanában sok a prűd csaj, nekem is kéne egy ilyen normális.

2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!