Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudok közömbössé tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok közömbössé tenni vkit, akiről tudom h nem is hozzám való, mégis úgy vonzódom hozzá, h nem igaz?

Figyelt kérdés

nem akarom h tetsszen, tök gáz a srác, sosem állnék le ilyennel, és mégis úgy vonz, mint a mágnes. Hogyan tudnám átrendezni a fejemben a dolgokat, h ne foglalkozzak vele?

19L


2010. dec. 29. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, egyszer és ne többször.
2010. dec. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Velem is ez van, sőt én azt hiszem jól lejárattam magam, mert egyszer elküldött, majd még írtam is neki ezek után e-mailt, szóval elég gáz, és még találkoznom is kell vele...

Tudom nem szabadott volna, és azt is tudom, hogy nem vagyok hozzá való, meg nem is szeretem, szóval nem tudom mi ez az egész, de szerintem minél előbb el kell kerülnöm, nem szabad, hogy találkozzunk, és ezt javaslom neked is, kerüld el jó messzire.

2010. dec. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy feküdj le vele. Ez a vonzás kémiai, ha meglesz a hím, akkor kevésbé fog vonzani.
2010. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem fekszem le vele, nem vagyok ri.banc...
2010. dec. 29. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted csak a ribancok élnek szexuális életet?
2010. dec. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fűvel-fával? igen
2010. dec. 29. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!