Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tehetek még valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek még valamit, vagy próbáljam meg elfelejteni?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, jó 3 évig voltam belé szerelmes. Ő persze nem tudott rólam. 3 évvel ezelőtt azt mondtam, hogy kész, ennyi, msnen elmondtam neki, és ezzel le is zártam. Utána nem is láttam. Szép lassan elfelejtettem.

Aztán vasárnap megint láttam... És hát visszajöttek az érzések. Azt hiszem, megint sikeresen belezúgtam. De nem akarok. Mert nem is ismerem.

Amikor lezártam vele a dolgot, mondta, hogy amúgy se lenne alkalmas, mert van barátnője. Most nem tudom, van-e.

Megtaláltam facebook-on is, bár alig van róla valami.

Ő volt nekem az első nagy szerelmem, és bár azt hittem, lezártam a dolgot, amint látom, még mindig nem vagyok túl rajta...:(

Gáz lenne, valahogyan a "közelébe kerülni"? Azaz előlről kezdeni az egészet? Vagy úgy is ugyanaz lenne a vége?

Valamiért olyan nehéz lemondanom róla...:(

20L


2010. dec. 28. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be! Vagy aztán írj neki egy levelet, hogy "szia hogy vagy rég beszéltünk stb..." biztos válaszol majd... Ha az adatai között nincs ott, hogy van-e barátnője, akkor nézd meg, hogy hogy viszonyul hozzád. Ha kedves, kérdezd meg tőle csak úgy lazán, hogy van-e barátnője... ha van, attól még ne keseredj el, lehet, hogy már a végén jár, a kapcsolatuk. Sztem vedd úgy, hogy ha összejöttök, jó, ha nem, akkor se dől össze a világ! :)
2010. dec. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én 12 évesen szerettem bele egy srácba és 15 éves koromig nem telt el nap hogy ne emésztettem volna magam miatta...

KERÜLD EL A FÁJDALMAT!!!

2010. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!