Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megböktem visszabökött....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megböktem visszabökött. Megint, ő is megint. Semmi értelme. Most ezek után mit lehet csinálni? (légyszi normális válaszokat. ) 16/L

Figyelt kérdés
Tetszett egy srác,és ismeretlenül megböktem..Nem vagyok valami rámenős típusú,én naiv gondoltam bejelöl vagy valami..Hát semmi.. Visszabökött, 2x-ra is...Már nincs pofám megint megbökni.:$ Úgy érzem kicsit nyomulás lenne..Szerintetek ?:/
2010. dec. 27. 18:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
unalmas lenne.
2010. dec. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
add meg a fb profilod megböklek!
2010. dec. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
:D:D. De már cikinek érzem 3x-ra is megbökni..Visszabök..Utána 4x-re is? És ez így megy végig ? Nem lép egyáltalán,csak visszabökdös..Jó.. Még1x megbököm,de nekem ez már kicsit "nyomulás". Hisz ha tetszenék neki bejelölt volna nem ?:D
2010. dec. 27. 18:28
 14/25 anonim ***** válasza:
nem, akkor jelölne be ha ismerne. de mondom add meg és megböklek, de ha visszaböksz akkor mit csináljak majd újra bökjelek meg vagy ne?
2010. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Ahj egyre jobban fájsz. Egy gomb nyomogatásával már az ember lehet nyomulós?

Fáj. Kéne korhatár facebookra is, vagy egy iq teszt.

2010. dec. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Nem vagyok iq fighter,csak ..Jó lehet hülye vagyok hogy ilyeneken agyalok..:D
2010. dec. 27. 18:31
 17/25 anonim ***** válasza:
jelold be... azt csumi..semmi bajdo nem lesz..foleg ha nem ismer..biztos o is azt varja foleg ha viszabokott. ha anno em jelelolom be a pasimat ismerosnek...akkro nem lennek egyutt...en versenyne neztem ki magamnak meg tudakoltam anevet es bejeloltem.o vissza jelolt...es like-oltam 3 kepet o csak 1-et. aztan irtam komit, o is h sexi a kepem valalmi ilyesmit..modnom uff bejovok neki..es kesob o irt uzit nekem meg kesobb u tudakolta meg a szamom...e smar egyutt is lakunk:)))
2010. dec. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Jelöld be te, azt sem tudja mit akarsz tőle.Nem hogy nyomulásnak gondolja...
2010. dec. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A bejelölés mitől lenne komolyabb mint a megbökés? Ugyanúgy nem fog történni semmi.
2010. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Agyilag 6 se vagy. Komolyan 16 évesen bökdösöl valakit hogy bejelöljön? Azt hittem ezt csak a 12-13 évesek csinálják. (:$:$:$:$:$:$:$:$.....)
2010. dec. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!