Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak megszólítsam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak megszólítsam?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik egy héten kétszer látom a busz megállóba és megakarom szólítani csak az a baj hogy nem félek hanem nem tudom mit mondjak mert nem tudom hogy fog elsülni a dolog
2010. dec. 27. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Először próbálj szemezni vele, keresd a tekintetét. Ha viszonozza, és nem néz el másfelé egyből, illetve rád sem néz ezután, akkor valószinűleg szimpatikus vagy neki. Aztán menj oda és beszélgess vele. Mindige benne van hogy nem úgy sikerül ahogy szeretnéd, ezen nem tudsz változtatni. Légy bátor! :)
2010. dec. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
ha pont egy hideg napon ott áll, menj oda köszönj neki, de csak köszönj, semmi más, és várd a buszt. aztán egy perc múlva kérdezd meg, hogy hideg van mi? válaszol valamit, azt elkezdesz vele beszélgetni, és kiderül mi jön ki a dologból. Ha nem próbálod meg, sose tudod meg, megérte-e.
2010. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá, és mond azt neki: Elvesztettem a telefonszámomat, nem adnád meg a tiédet? :))
2010. dec. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Az is jó,hogy(valami ilyesmi)ismeretlen vagyok ebben a városban,megmondanád hol laksz.:)
2010. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86% ez a The Sims 2 Kertvárosi Krónikákból jött VALLD BE! :D
2010. dec. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, szólítsd meg.
2010. dec. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!