Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? ( megszólitsam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? ( megszólitsam a fiut vagy ne? )

Figyelt kérdés
Reggel a buszon szokott lenni egy srác aki nagyon helyes,cuki,aranyos, de nem vagyunk barátok.....csak köszönő viszonyba vagyunk, mit tegyek én kezdeményezzek? l/14
2010. máj. 9. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ha ő nem hajlandó, akkor nyugodtan. mi lehet a legrosszabb? nemet mondd, gondolom még nem vagy szerelmes szval nem lesz nehéz kiheverni, és rajtakívül lesz még millió csávó ;)

16/L

2010. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szólítsd meg, hátha én vagyok az :D


15/f

2010. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mondjuk teljesen igaz.....csak kicsit félek......mert még annyira nem is ismerem..meg elé állok nem fog hülyének nézni? :D
2010. máj. 9. 20:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha helyes vagy akkor oké :D:)
2010. máj. 9. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:

hát azért ne úgy csináld, hogy beugrasz elé és vigyázzba állsz. csak lazán menj oda. amúgy a visszautasítás se lesz vészes(amit nemhiszek hogy megtörténik), mert gondolom nem egy k.urvanagy bunkó a srác, aki elküld a p.icsába ;)

első vtam

2010. máj. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha köszönőviszonyba vagytok akkor nem. Főleg ha ő kezdte a köszöngetést :D


15/f megint

2010. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod hogy próbizzam meg ? és hogy ne legyek annyira rámenős ? xD
2010. máj. 9. 20:36
 8/11 A kérdező kommentje:
15/f: akkor szerinted ne szólitsam meg??????? xD
2010. máj. 9. 20:37
 9/11 A kérdező kommentje:
Komolyan belezavarodtam.........:D
2010. máj. 9. 20:40
 10/11 anonim ***** válasza:

"Mondjuk teljesen igaz.....csak kicsit félek......mert még annyira nem is ismerem..meg elé állok nem fog hülyének nézni? :D"


Erre mondtam hogy nem, szóval nem fog hülyének nézni -> szólítsd meg nyugodtan. Bocs ha megkavartalak :D


15/f harmadjára is :D

2010. máj. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!