Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez normális az én koromban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális az én koromban?

Figyelt kérdés

Egy kérdésem lenne.17 évesen normális ha idősebb csajokhoz vonzódom?Kb:20-30-ig vonzódom a nőkhöz.Néha előfordul,hogy sexuálisan is felizgatnak csak egy érintéssel.Lehet,hogy hülye vagyok meg minden de igazából még nővel se voltam soha.De ha már így pörgök az idősebb csajokért akkor lehetséges,hogy van rá esélyem,hogy egy ilyen legyen az első?Ezért mit kellene tennem?PL:Teljesen rá vagyok izgulva a sógornőm sógornőjére kb:27-35 között van.Nem kérdeztem meg tőle mert az bunkóság lett volna szerintem és az már egy rossz pont nála.Csak puszit adott.De annyira el varázsolt,hogy még a nevét is elfelejtettem.Ezért mondtam,hogy nem vagyok 100-as.Nos szerintetek mit tegyek keressek valaki mást vagy induljak rá erre a csajra és próbáljam megkeresni.

Mit tegyek?

kérlek segítsetek.


2010. dec. 27. 01:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs evel semmi baj,vannak fiuk akiknek a fiatalabb lanyok jonnek be,es vannak akik az oregebbekre buknak...ne izgul,ez normalis:)

Miert,szerinted van nalla eselyed??nincs kapcsolata??

Es meg attol is fugg,hogy o milyen fiukra bukik,idosebbekre vagy fiatalabakra:)

Na de azert sok sikert:)

2010. dec. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!