Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, h "visszaszeressen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, h "visszaszeressen belém"? Vagy inkább ne is törődjek vele?

Figyelt kérdés
kb 3 hónapja szakított velem a pasim. 1 évig vtunk együtt. a szakítás után nagyon jóban vtunk, sokat chateltünk, de most, decemberre elfogyott a téma... és nem tunk semmiről dumálni... és teljesen bunkó lett... ha látjuk egymést a folyosón, (egy suliba járunk)csak köszönünk vagy azt sem, régen pedig leálltunk dumálni... és hiába próbálom, nem tok lemondani róla, pedig 3 hünapja vége... és én nem tom, h újra akarjam-1 kezdeni, vagy hagyjam?
2010. dec. 26. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem inkább hagyd. Ha esélyed lenne még nála, beszélnétek. Talán nála is beütött hogy az exekkel ne beszéljen.
2010. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%
Hagyd a fenébe. Szakítottatok. Eleve hiba volt a jópofizás rögtön a szakítás után.
2010. dec. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha a sok chatelés után nem érezte ugy hogy Te kellesz neki, akkor szerintem hagyd. Az együttléteknek és a beszélgetéseknek meg kéne hozniuk a kivánt hatást, vagyis ha a fiú érezne valamit irántad kibékült volna. Lehet hogy jó barátnak tart, de újrakezdeni nem akarja ha nem lép. De lehet arra vár csak, hogy Te tedd meg. Én tennék rá egy finom utalást, ami nem tünik felkérésnek de mégis kiderül belőle mi a helyzet ezen a fronton az ő érzelmeivel.

Sajnos én is ebben a cipőben járok, több mint 3 év után a mult héten bejelentette a pasim, hogy már nem szeret. Kiderült egy hónapja van egy másik csaj, és most kezdtek vele komolyabbra fordulni a dolgok. Azért ejtett engem.

Itt már minden hiába, mi voltunk együtt augusztustól mostanáig igaz csak hetente egyszer találkoztunk de akkor nagyon jól éreztük magunkat és majdnem mindennap beszéltünk msnen is. Ha ennyi nem volt neki elég hogy újra belém szeressen, és képes volt kidobni akkor valószinü hagyni kell a dolgot mert ténylegnem érez már semmit irántam.


Ki kell deritened mit érez irántad! Sok sikert, drukkolok hogy sikerüljön!

2010. dec. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta az ex hogy szeretne hallani rólam, de én mondtam neki hogy ekkora sebbel a szivemben nem tudok és nem is akarok vele jópofizni meg vidáman cseverészni mosolyogni ha találkozunk. Már az is megbotránkoztató, hogy erre kér. Neki nem fájna újra látni, hallani a hangom?? Jó neki ha ilyen könnyen vette. Én el nem tudnám képzelni hogy kapcsolatban maradjunk és beszélgessünk, a szakitás pillanatában nekem megszünt létezni, meghalt. Ha meglátom valahol akkor elforditom a fejem, ugy viselkedem mint aki nem ismeri. Nekem rettenetesen fáj hogy elhagyott és úgy érzem jobb ha soha többé nem is hallok felőle, nem is látom. Megszakitottam vele minden kapcsolatot. Msnen dobott ki amugy, 3 év után annyi egyenesség nem volt benne hogy személyesen mondja meg. Azt meg nem is akarta megmondani hogy van egy másik csaj a dologban csak lebukott és ugy derült ki. Ezek után én ilyen emberrel nem is akarok szóbaállni!!
2010. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... Igen, már rég eldöntöttem, h leteszek róla, de vhogy nem megy... mert mindig rám ír, akárhol vok bejelentkezve, és elegem van belőle... pedig sztem neki sem jó, h csak ülünk, és nem beszélünk semmiről -.-

Mind1, én azért nem szeretném utálni őt, nem tom elfelejteni...

2010. dec. 27. 16:33
 6/6 A kérdező kommentje:

Ja, és tom, h érez még vmit, de nem akarja újra kezdeni, mert azt hiszi, h nem fog menni... nem tom... nem lehet játszadozni velem, h 1szer szeret, 1szer nem -.- ezt meg is mondtam neki, szóval, ja... ez van... majd jövőre remélem találok vkit, aki elég érett ehhez...

még 1szer köszi a tanácsokat <3

2010. dec. 27. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!