Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Az unokanővérem barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Az unokanővérem barátja "rám mozdult"?!

Figyelt kérdés

Lehet, nem a legjobb kategória, de mindegy. Unokanővérem 26 éves, a barátja 25. Eléggé bír, mindig meghív magukhoz ( együtt laknak nagybátyáméknál), foglalkozik velem, alapjáraton jó fej. De amikor ketten vagyunk... állandóan belecsíp a fenekembe, fogdos, bökdös, célozgat,beszól, puszit küld, kacsintgat. Pl nyáron fent voltam náluk, ketten voltunk otthon, én az ágyamon feküdtem, mire odajött, ledőlt mellém, és elkezdett simogatni. Én meg iszonyatosan remegtem, és észre is vette... eléggé tetszett neki. De nem azért remegtem, mert annyira bejönne, hanem tiszta ideg voltam. Tavaly szilvesztert együtt ünnepeltük, akkor, mikor nem látott senki, odajött, magához húzott, majdnem lesmárolt, de ellöktem magamtól, és elmentem. Jött utánam, de szerencsére pont jött unokanővérem. Egyébként ő halálosan féltékeny rám, ezt el is mondta a barátja. Mindig biztat, hogy milyen szép vagyok, mi az, hogy nincs pasim, neki biztos kellenék, ha valakit le kell rázni, hívjam azonnal, stb. Tavaly elvittek Balatonra unokanővéremmel meg nagynénémmel, de csak én meg ő voltunk egész nap a vízben. Sokat beszélgettünk, elég zavarba ejtő témákról. Ma is ott voltunk, társasoztunk, az asztal alatt a lábával bökdösött, stb. Iszonyatosan frusztrál ez a helyzet. Nem akarok elé állni, hogy leállítsam meg minden, nagyon érzékeny, megsértődne, lehet, még el is mondaná unokatesómnak, az meg elég gáz lenne. Meg amúgy is, nagyon jó fej, csak hát...

Köszönöm előre is!

16/l


2010. dec. 25. 23:52
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
egy célja van feléd nem több
2010. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Ráadásul hétfőn reggel megyek vissza hozzájuk. Pár napot ott leszek... Mikor jöttünk haza lekísért minket, majd a végén megfogta a derekam és halkabban mondta, hogy de menjek vissza...

Kényelmetlen, de szeretem a családom, és nem akarok miatta itthon punnyadni...

2010. dec. 26. 01:06
 23/28 anonim ***** válasza:
Mondom hogy be fog fűzni^^ elfogsz benne fáradni és ő lépni fog, mint egy macska az egérrel! Csak jót akarok, de bele gondoltál, hogy ha sikerül elérnie amit akar utána mi lesz? Te most is rajta agyalsz 1 órakor!!! Be fog fűzni:S addig agyalsz rajta...Uncsitesóddal így fogol kicseszni:( csak az uncsid húzhat ki belőle senki más! Több gondod lesz utána mint előtte, de te tudod mit teszel. Remélem nem leszel buta.
2010. dec. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
köszönöm, majd felvetem a témát, ha visszamentem :)
2010. dec. 26. 01:15
 25/28 anonim ***** válasza:
62%

Meg ne bántsd a pici lelkét! Ne is beszélj senkinek semmiről, nehogy balhé legyen!

Gondolj ezekre, amikor megerőszakol. ;]


Amúgy az a helyzet, hogy tudat alatt jól esik ez neked. Élvezed, hogy így foglalkozik veled, csak nem mered bevallani magadnak.

2010. dec. 26. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Beszélj az unokanővéreddel, a pasinak hiába mondanád, hogy nem akarsz semmit tőle, nem akarja megérteni. Nem voltál elég határozott és elutasító vele, ez felbátorította, most már csak az lehet a megoldás, ha beszélsz az unokatestvéreddel és mindent elmondasz neki.

Nem te vagy a hibás, a srác van kapcsolatban, neki kellene visszafognia magát.

2010. dec. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudja, hogy te nem akarod? Vagy még mindig azt hiszi, hogy az élvezettől remegtél?
2010. dec. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Dehogy is akarom tudat alatt, nekem már elég régóta más tetszik, és ő kifejezetten csúnya, szerintem. Szerintem egyébként tudja.
2010. dec. 26. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!