Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » SOS! Az unokanővérem barátja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Az unokanővérem barátja "rám mozdult"?!

Figyelt kérdés

Lehet, nem a legjobb kategória, de mindegy. Unokanővérem 26 éves, a barátja 25. Eléggé bír, mindig meghív magukhoz ( együtt laknak nagybátyáméknál), foglalkozik velem, alapjáraton jó fej. De amikor ketten vagyunk... állandóan belecsíp a fenekembe, fogdos, bökdös, célozgat,beszól, puszit küld, kacsintgat. Pl nyáron fent voltam náluk, ketten voltunk otthon, én az ágyamon feküdtem, mire odajött, ledőlt mellém, és elkezdett simogatni. Én meg iszonyatosan remegtem, és észre is vette... eléggé tetszett neki. De nem azért remegtem, mert annyira bejönne, hanem tiszta ideg voltam. Tavaly szilvesztert együtt ünnepeltük, akkor, mikor nem látott senki, odajött, magához húzott, majdnem lesmárolt, de ellöktem magamtól, és elmentem. Jött utánam, de szerencsére pont jött unokanővérem. Egyébként ő halálosan féltékeny rám, ezt el is mondta a barátja. Mindig biztat, hogy milyen szép vagyok, mi az, hogy nincs pasim, neki biztos kellenék, ha valakit le kell rázni, hívjam azonnal, stb. Tavaly elvittek Balatonra unokanővéremmel meg nagynénémmel, de csak én meg ő voltunk egész nap a vízben. Sokat beszélgettünk, elég zavarba ejtő témákról. Ma is ott voltunk, társasoztunk, az asztal alatt a lábával bökdösött, stb. Iszonyatosan frusztrál ez a helyzet. Nem akarok elé állni, hogy leállítsam meg minden, nagyon érzékeny, megsértődne, lehet, még el is mondaná unokatesómnak, az meg elég gáz lenne. Meg amúgy is, nagyon jó fej, csak hát...

Köszönöm előre is!

16/l


2010. dec. 25. 23:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
drága. szerintem szólj az unokatestvérednek. szerinted, ha veled ezt eljátsza, akkor esetleg nincs másvalakije unokatestvéred mellett? gondolj bele, hogy esne, hogy az unokanővéredet hozza ilyen helyzetbe a te párod. ezt le kell állítani.
2010. dec. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mondd az unokatesódnak is, hogy rád mozdult és csak utána mondd el neki is, hogy ne csinálja.
2010. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

ez nehéz helyzet... szerintem játszik veled... meg az unokanővéreddel együtt van tehát elég durva lenne ha miattad szakítanának. de valójában azis probléma, hogy ő 25 éves te meg csak 16. szerintem óvatosan célozz rá, hogy nem jön be neked, illetve ha bejön akkor meg nem tudom mitévő legyél.

Vagy ha arról van szó akkor akár azt is megteheted hogy célozgatsz arra hogy neked valaki más tetszik, még ha ez nincs is így.

2010. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem akarom elmondani, akkor balhé lenne, meg lehet azt is mondaná, hogy felnagyítottam magamban a dolgokat, nem tudom, biztos banzáj lenne. Amúgy egyáltalán nem jön be, és ne szórakozzon! Amúgy elég jófej srác, bírom, csak ezt hagyja abba...
2010. dec. 25. 23:59
 5/28 anonim ***** válasza:
85%
szólj az unokanővérednek, mondj el neki mindent, jobb ha tőled tudja meg. Tálalj ki, ez a srác bolond.
2010. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be?

Akkor amikor a következő erotikus témát felhozza vagy a következő olyan érintést teszi, akkor mond neki hogy: ELÉG!!

2010. dec. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
92%
December közepén a Balatonban? Hmm, fincsi! Milyen a víz?
2010. dec. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

utolsó: "Tavaly elvittek Balatonra unokanővéremmel..." ....

2010. dec. 26. 00:05
 9/28 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező: "...de csak én meg ő voltunk egész nap a vízben... ...Ma is ott voltunk" Legközelebb nem árt, ha normálisan fogalmazol.
2010. dec. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 kovpet ***** válasza:
100%

"nagyon érzékeny, megsértődne"


Ez kit érdekel?


Ha olyan történik, amit nem akarsz, akkor SZÓLJ!

Határozottan, de nem kell durván...

2010. dec. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!