Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan viselkedjek vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Két hete egyik régi távoli ismerősömmel egy buliban voltunk, és az éjszaka folyamán megfogta a kezem és úgy mentünk át egy másik helyre.(többen voltunk)aztán később meg is csókolt. Most hétvégén szintén egy helyen leszünk, és fogalmam sincs, hogyan viselkedjek vele. Nem beszéltünk utána arról, ami történt, és nagyon izgulok, hogy mi lesz a hétvégén. Kezeljem úgy, mintha járnánk? Vagy várjak ameddig megint kezdeményez?

23L


2010. dec. 23. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne várj semmire :)
2010. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele és a jelekből csak kifogod venni hogy mit akar a hapsi.Én is ezt csináltam:D
2010. dec. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha jelez, akk jelezz vissza és ő lépni fog...de te is jelezz...tény úgy, mintha érdekelne...velem is volt hasonló.Megcsókoltam egy bulin egy lánybarátomat, aztán nem nagyon firtattuk a témát...ennyiben maradtunk
2010. dec. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mióta megismertem ezt a srácot, nekem azóta tetszett, pont ezért kicsit kerültem is(tudom, hülyeség), de most a buli alkalmával lehet, hogy észrevette, mert másképp viselkedtem vele, mint eddig. Sokat mosolyogtam rá, odamentem hozzá, beszélgettem vele,amikor volt rá alkalmam hozzáértem:) Remélem most is beválikXD
2010. dec. 23. 21:39
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg volt a hétvégi találkozás, de nem igazán közeledett. Pedig én próbálkoztam úgy mond. Megsimogattam az arcát, meg átszerettem volna ölelni, de ő nem tette. Egy ideig jókedve volt ,de később meg teljesen be volt fordulva. De kedves volt ettől függetlenül. Várni akar szerintetek? Vagy neki nem jelentett semmit a csók?
2010. dec. 27. 00:29
 6/13 anonim ***** válasza:
sztem várj, h ő lépjen, ha nem, hát ne könyörögj neki... végülis egy csók még nem igazán jelent semmit
2010. dec. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Könyörögni nem fogok, csak szeretném, ha látná, hogy nem lenne ellenemre, hogy ha összejönnénk,
2010. dec. 27. 01:06
 8/13 anonim válasza:
Ittatok a buli alatt, még a csók előtt? Ha igen, mennyit? Igazából ez azért fontos, mert előfordulhat, hogy nem is emlékszik a csókra, s azért nem került szóba a dolog...
2010. dec. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem tudja eldönteni mit akar. Próbálj meg találkozni vele bulin kívül, mondjuk kérd meg, hogy segítsen kiválasztani a szilveszteri ruhád, és menjetek el együtt vásárolni. Vagy akármi, lehet ez nem jó példa, de asszem azért lejött mit akarok mondani.
2010. dec. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ne vidd túlzásba a közeledést, csak finoman! ;)

Ahogy az előttem szóló is írta, az lenne a jó, ha normál körülmények között is tudnátok találkozni, nem csak buliban. Buliban, esetleg kis piálás után nem feltétlen viselkedik úgy az ember, mint normál körülmények között.

2010. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!