Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogyan viselkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan viselkedjek vele? Hogy vegyem rá, hogy elhívjon sétálni/talizni? 14L

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú, akit szeretek. Már mellémül, és néz, meg amikor hozzászólok, akkor mosolyogva beszél vissza. mindig amikor rámnéz, mozgatja a szemöldökét, és kaccsingat :D nagyon aranyos, bár az egyik barátomtól azt hallottam, hogy nagyon fél az elutasítástól, pont mint én.. szóval én se merném elhívni valahova találkozni. :( ha jobban úgy viselkedek, hogy észrevegye, hogy ő nekem bejön, akkor könnyebb lesz neki? han igen, akkor hogyan viselkedjek vele? (edzéseken szoktunk találkozni(gyorsúszás)) lecsapjam vizzel? :D vagy mit csináljak?

előre is köszi a válaszokat :)


2011. jún. 14. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

hívd el TE :DD

hidd el,kicsit se ciki ha egy lány hív el egy fiút randizni :))

ha meg nemet mond,ne búslakodj miatta,bár tetszel neki és akkor biztosan igent mond ;DD

hajráá,szurkolok nektek :P

13L

2011. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%
"hívj már el légyszi randizni!" XDDDDD
2011. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"az ennyi idősen még babázni kéne" kezdetű válaszok előtt elmondom én mit tennék :D


elhívnám :D hahóó max nemet mond és?:D nem dől össze a világ. nekem is mondtak már nemet. jó, nem kellemes dolog, de senki nem halt még bele. :)) és ne úgy hívd, hogy lenne-e kedve randizni, hanem úgy, hogy mondjuk: nem jönnél el velem sétálni vagy ilyesmi. :D

akkor ő sem érezné feszélyezve magát és akkor talán jobban kibontakozna, nem lenne félénk


remélem segítettem:))

14L

2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyorsúszás? Nagyszerű!

Majd ha mentem, bemásztok a vízbe, fogd meg a fejét, h bukjon le, és tartsd úgy jó sokáig! Mikor érzed h majdnem megfullad, a víz alatt ülj a szálára, ezzel biztosítasz neki olyan levegővételi lehetőséget, amit csak bizonyos - női - testrészek szolgáltatnak(igen, lehet onnan is levegőt kapni). Annyira belemerül az eksztázisba, hogy a levegővétellel megjegyzi a te illatod, beszáll az agyába, és 200 km-ről is (!!) megérzi a szagod, és elfogja az irántad érzett szerelem.

2011. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!