Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem jut semmi az eszembe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jut semmi az eszembe, ha lánnyal beszélek?

Figyelt kérdés
haverokkal mindig feltalálom magam sosincs olyan, h nincs téma. mondjuk nem is csoda.:) de egy lánnyal nálam más a helyzet. ha az első 1 percben tudok folyamatosan beszélni az már jó, mert akármit ki is találok az elején, azt két szó és vége. utána akárhogy gondolkodok egyszerűen semmi sem jut az eszembe. vagy ha igen az se sok beszélni való.
2010. dec. 23. 03:19
 1/7 anonim válasza:
100%

Nálam is valahogy igy van.:) és én sem jöttem rá hogy ez mért lehet:D

Először még arra gondoltam hogy haverokkal jobban elhülyül az ember, és csajjal meg azért nem beszél ugy mert:

1. Nem akarja égetni magát

2. Nem akarja megbántani

2010. dec. 23. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem gondoltam volna, h vki ilyenkor válaszol:D

arra nem szoktam gondolni, h égetem magam és ügyelek arra, h ne bántsam meg. ezeknek nincs köze hozzá.

2010. dec. 23. 03:32
 3/7 anonim ***** válasza:

És nekem miért nem jut eszembe semmi ha egy jó pasival beszélek?:D

de komolyan...bár ez msn-en volt de egyszerűen nem tudtam mit írni tök kínos volt,ezért inkább mondtam h bocsi de mennem kell és léptem.

Mondjuk a te helyzeted volt itt is: olyan 1-2 percig folyamatos duma,meg :D-fejek aztán csönd:/

ilyenkor a legjobb vmi általános dologról beszélni,hátha kialakul mégegy jó dumálás(: nekem ez szokott beválni:)

2010. dec. 23. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
en ha nem tudok mit irni es mar olyan egy ket perce nem tortenik semmi akkor neha elkezdek poenkodni azon hogy nem tudok mit irni. pl.: csak ugy siklik ez a beszelgetes nemde? :D vagy valami hasonlo hulyesegek aztan tobbnyire ez bevallik mert a masik fel kezd el valamit irni vagy valaszol ra egyszeruen es konnyeb rakapni utanna a beszelgetesre
2010. dec. 23. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
beszéljetek a karfiol szaporodásról kémiai tulajdonságairól meg ilyenek. tuti téma.
2010. dec. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéljetek Orbán Viktor önkielégítési szokásairól.
2010. dec. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
na lesz mit kipróbálni:D köszi
2010. dec. 23. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!