Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet egyetemista csajokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet egyetemista csajokkal ismerkedni? (nem bulizósokra gondolok), szívesen ismerkednék velük, csak nem nagyon ismerek olyanokat :S (of course vik :D)

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 02:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemen.
2010. dec. 23. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csá
2010. dec. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemen.
2010. dec. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 sasna ***** válasza:
én is egyetemista vok :) de azért kell bulizni, nem kell mindig otthon ülni.. vagy ezt h gondoltad?
2010. dec. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"az egyetemen" Hú de okos, azért megnézném, hogy VIK-en, hogy csajoztok be. :D

Szoktam bulizni, de nem az én világom. Bulin (részegen) való ismerkedésről meg különben sincs jó véleményem.

2010. dec. 23. 12:40
 6/10 A kérdező kommentje:

"én is egyetemista vok :) "

és van pasid? , ja és csaj vagy? XD

2010. dec. 23. 12:46
 7/10 anonim válasza:
Nem mindenki tudja ám h mi az a vik. Amúgy ismerőseim ismerősei. Én is vikes vagyok, de van sotes meg bces ismerősöm és velük szoktam lenni.
2010. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 sasna ***** válasza:
csaj vagyok, és van pasim, meg külföldi is vagyok, csak mondtam, h van.. én is hülyeségnek tartom a részeges bulikat, összejövéseket, de néha ki kell mozdulni.. amikor elmegyek vhova, nem iszom le magam :)
2010. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát akkor majd a munkahelyeden vagy nem tudom. Jó nem tessék:

Amúgy az egyik nagynéném vegyész mérnők. Próbálkozz, a mérnők csajokkal a sulijukhoz tartozó intézményekbe lógva. Mert én például TTK végeztem és most BTK járok azonos egyetemen. De még itt sem nagy az átjárás.

Én régen én is átlógtam Gólyavárban a bölcsészekhez, igaz nekem a bátyám is ott volt, de a lányok miatt mentem. A TTK-s lányok felével semmi közös témánk nem volt. És én mondjuk ide készültem a BTK-ra, csak nem vettek fel és földrajz szakon végeztem. Közben meg tanultam két nyelvet, így átjöttem és elkezdtem a történelem-régészet szakirányon.

2011. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat!
2011. jan. 8. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!