Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfi társak! Verekedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Funktasztikus kérdése:

Férfi társak! Verekedtek értetet már nök? és nök verekedtetek már férfiakért? :D

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 23:46
1 2
 1/17 emberke ***** válasza:

én beismerem nem vágyom arra hogy 2 nő értem verekedjen. lehet bennem van a hiba vagy valami esetleg fiatal vagyok de én tökjól megvagyok enélkül is. lehet az az oka hogy inkább joban szeretek háttérben maradni és kimaradni a figyelemből

16/f ja és van barátnőm

2010. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
;):D
2010. dec. 22. 23:50
 3/17 emberke ***** válasza:

miaz ezzel most mi a baj?

ijen vagyok és kész el lehet menni a sunyiba ha zavar

2010. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Két nő verekszik, erről a véleményem, a kur.vák tépik egymást. Ilyen esetben mindkettő mehet a levesbe. Mert egy egészséges önbizalommal és értékrenddel rendelkező nő nem süllyedne odáig, hogy egy férfiért verekedjen.
2010. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a tököm nem mondta hogy baj;)
2010. dec. 22. 23:51
 6/17 anonim ***** válasza:
hát ha két nő értem verekedne akkor leállítanám őket és azt mondanám hogy : hölgyeim van hely ezen a testen mindkettőtöknek :D grrrrrr x)
2010. dec. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
van elég nedv belöllemxD
2010. dec. 22. 23:53
 8/17 anonim ***** válasza:
úgy ám :D aggyáneki pámeláá
2010. dec. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
XD:)
2010. dec. 22. 23:54
 10/17 Moszuke ***** válasza:

hát.. nem tudom hogy reagálnék ha valaki megütné/megverné a barátnőm.. legyen az egy másik nő vagy egy férfi...

nem ismerem az énemnek ezt a mélységét még, de nem is akarom megismerni mert félek magamtól.

az már régen rossz ha tettlegességig fajul a dolog két nő között.:S

22/f

2010. dec. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!