Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, verekedtetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, verekedtetek már a barátnőtökért/"miatt"? (pl. : másik pasi fogdosta. )

Figyelt kérdés
Ha lehet írjatok kort.És mi miatt verekedtetek?
2010. okt. 30. 13:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát én még nem verekedtem csajért, de ha megfogdosta, akkor biztos neki mennék!!
2010. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
egyszer-kétszer. mert másik pasi fogdosta
2010. okt. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Velem még nem fordult elő, bár nincs valami erős alkatom, szóval ha arcoskodnak, nem verekednék, hanem leszúrnám.
2010. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2010. okt. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
velem már sokszor volt ilyen:D
2010. okt. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
még nem volt ilyen, de lehet akad most egy srác aki rámozdulna barátnőmre, hát én a nyakát kitekerem ha nem hagyja békén. mert barátnőm meg nem kedveli, sőt...
2010. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És általában ki "nyer"?
2010. okt. 31. 12:46
 8/13 Toreador ***** válasza:
100%
Ki nyer, ki nyer... Akié a nő. Egyértelmű. Főleg, ha a csaj szereti is a pasiját. Értem is verekedtek már, nem volt szép látvány, de őszinte leszek: kicsit jól esett, hogy a barátom ilyen féltékeny. Ezekszerint szeret ;)
2010. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Értem a csajok verekedtek. Szép látvány volt ahogy tépték egymást
2010. nov. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is tervezem. Megvédeni meg fogom, ha kell, de ilyen féltékenység meg ilyen hülyeségek nem játszanak.
2010. nov. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!