Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, verekedtetek már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, verekedtetek már a barátnőtökért/"miatt"? (pl. : másik pasi fogdosta. )

Figyelt kérdés
Ha lehet írjatok kort.És mi miatt verekedtetek?
2010. okt. 30. 13:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Értem még nem verekedtek de nagyon lovagias dolog...csak ne essen semmi baja annak, akinek szurkolok.

Am fiúk, nem ábrándulsz ki egy csajból ha egy másikkal tépik egymást? az olyan...fura

2010. nov. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ma már legalább annyiszor verekednek a lányok, mint a fiúk. Tavaly én is láttam egy ilyet. Két 14-15 éves tinilány verekedett össze, mert az egyik állítólag lecumizta a másik pasiját.
2010. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ha valaki nézi az így jártam anyátokkalt akkor tudja hogy ilyenkor mit kell csinálni... :D
2010. nov. 7. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!