Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről beszélgessek vele msnen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek vele msnen?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akit még nyáron felvettem msnre és dumálgattunk csak nem taliztunk. Aztán megszakatt a kapcsolat de most újra felvettem mert össze akarok vele jönni, de először is randizni. Most még nem jönne el velem randira viszont én inkább személyesen akarok tőle ilyen személyes dolgokat kérdezni, szóval ott akarom megismerni. Mert félek hogy személyesen már nem lesz mit kérdezni. Viszont valamiről kell vele beszélgetnem amitől belemegy egy randiba. Szerintetek miről beszélgessek vele? Valami olyan kéne ami általános és felkelti az érdeklődést.
2010. dec. 22. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
A halál az mindennapi dolog...
2010. dec. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gombák szaporodás meg egy jó nagy téma:)
2010. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csillámpóni. mindennapi téma.
2010. dec. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nincs alapból közös téma, akkor semmiről.

Mondjuk kiindulópontnak jó:


-mit csináltál hétvégén?

-filmek...

-szex :D

2010. dec. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1értelmes válasz: ZENE
2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!